Urodziny Sławomira w Radiu SuperNova! Takiej niespodzianki się nie spodziewał

i

Autor: Damian Wilczyński Urodziny Sławomira w Radiu SuperNova! Takiej niespodzianki się nie spodziewał

Urodziny Sławomira w Radiu SuperNova! Takiej niespodzianki się nie spodziewał

2022-03-18 15:19

W piątek, 18 marca 2022 roku w studiu Radia SuperNova pojawił się wyjątkowy gość. Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą wpadli do Kuby i Pawła, aby świętować najnowszy singiel Kordian, który jako pierwsi mogli usłyszeć słuchacze SuperNovej. Oprócz tego, mieliśmy dla artysty wyjątkową niespodziankę.

Sławomir Zapała czyli popularny Sławomir, to polski aktor, perfomer, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. Jego żoną jest Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra. Para doczekała się syna Kordiana. Wiele osób zastanawia się ile ma lat Sławomir Zapała? Odpowiedź na to pytanie jest absurdalnie prosta. Sławomir w 2022 roku obchodzić będzie 19 marca, 39 urodziny. Jednak w studiu Radia SuperNova pojawił się dzień wcześniej, w piątek 18 marca 2022 roku, w związku z premierą utworu Kordian. Zagorzali fani słyszeli już ten numer, ponieważ był on na ostatnim albumie The Best Of Sławomir. Natomiast słuchacze SuperNovej jako pierwsi w Polsce mogli usłyszeć Kordiana na naszej antenie. Warto przypomnieć, że wszystkie numery Sławomira od momentu Miłość w Zakopanem, gramy jako pierwsi i przedpremierowo!

Kto uruchamia Viki Gabor? Zdradziła to [TYLKO U NAS]

QUIZ. "Kiepscy" bawią Polaków od 23 lat. Każdy bohater ma swoje powiedzonko. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem". Czyje to słowa?

Sławomir: artysta kończy 39 lat

Sławomir Zapała wraz z Magdaleną Kajrowicz wpadli do studia Radia SuperNova w piątek, 18 marca 2022 roku. Spotkali się z Kubą Adamiakiem i Pawełkiem, czyli gospodarzami Poranka Radia SuperNova. Artyści nie spodziewali się jednak niespodzianki, którą wniosła nasza niezastąpiona Dyrektor Promocji Anna Wróblewska i producent Damian Wilczyński. Sprawdźcie reakcję Sławomira i Kajry na wyjątkowy tort od Radia SuperNova.

Urodziny Sławomira w Radiu SuperNova