Skolim

i

Autor: YouTube/SKOLIM Official // screen z Instagrama @skolim__

zaskoczył fanów

Skolim pokazał się nago. Tym razem poszedł na całość. Ale on ma ciało!

2023-07-31 9:10

Skolim nie przestaje promować swojego najnowszego hitu Temperatura. Ta zdecydowania podskoczyła wielu osobom, które zobaczyły jego najnowszą fotkę na Instagramie. Wokalista rozpalił zmysły fanek, publikując zdjęcie nago. Wykonał ją bezpośrednio po kąpieli, a intymne miejsca zasłonił ręcznikiem.

Skolim nago to widok, który zdecydowanie powoduje szybsze bicie serca. Popularny wokalista wie o tym doskonale i chętnie to wykorzystuje. W sobotę 29 lipca na Instagramie 27-latka pojawiło się zdjęcie, jakiego na jego śledzonym przez ponad pół miliona osób profilu jeszcze nie było. To zdecydowanie najodważniejszy kadr, jakim aktor Barw szczęścia i reprezentant reggaeton podzielił się ze swoimi obserwatorami. Promujący swój najnowszy hit Temperatura Skolim zaprezentował fotografię wykonaną w lustrze, zwaną mirror selfie, na której widać, że prawdopodobnie dopiero co wyszedł spod prysznica. Artysta nie ma na sobie ani koszulki, ani bielizny, a jego różowe włosy są mokre. Miejsca intymne, których pokazanie groziłoby przecież banem w serwisie społecznościowym, zasłania jedynie nie pozostawiający wiele wyobraźni biały ręcznik. Na komentarze internautek nie trzeba było długo czekać.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Skolim nago na Instagramie

Fani, którzy akurat przeglądali Instagrama, mogli wypuścić z wrażenia telefon. Konrad Skolimowski, czyli Skolim, zamieścił w mediach społecznościowych gorące zdjęcie. Wokalista nie pozostawił niczego wyobraźni swoich fanek, zasłaniając się jedynie ręcznikiem. Taka forma nie robi się sama! Skolim postanowił w ten sposób zachęcić internautów do oglądania jego teledysku Temperatura. Na nas zadziałało!

- Kusisz te kobiety Skolim

- No powiem Ci, że tego się nie spodziewałam

- Gdzie tu cenzura? - komentują internauci.

Listen on Spreaker.