Sara James

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Sara James nie będzie sama na Eurowizji Junior 2021. Wystąpi z nią gwiazda uwielbianego show!

2021-11-08 10:09

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za niewiele ponad miesiąc Sara James pojawi się w Paryżu, by zachwycić swoim głosem europejską publiczność i zawalczyć o trzecie w historii zwycięstwo dla Polski. Oficjalnie wiadomo już, że artystka nie pojawi się na scenie sama! Towarzyszyć jej będzie uczestniczka znanego show.

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Jak już wiadomo, to właśnie Sara James będzie walczyć o trzecie zwycięstwo dla naszego kraju, wykonując na żywo swój wielki hit Somebody, który umożliwił jej wygranie wydania specjalnego programu Szansa na sukces. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, podobnie do tego, w którym udział biorą dojrzalsi artyści, charakteryzuje się tym, że na scenie wiele się dzieje. Nie inaczej będzie w przypadku występu polskiej reprezentantki, oprócz której, przed europejską publicznością zaprezentują się również wykfalifikowani tancerze. Wśród nich nie zabraknie prawdziwej gwiazdy show You Can Dance - Amelii Otremby, która wywalczyła sobie możliwość pojawienia się u boku Sary w ostatnim odcinku emitowanego na antenie Telewizji Polskiej programu tanecznego.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Amelia Otremba wystąpi z Sarą James!

Ale to były emocje! Ostatni odcinek You Can Dance poświęcony był właśnie Eurowizji. Uczestnicy zatańczyli między innymi do piosenek Viki Gabor oraz Edyty Górniak. Organizatorzy postanowili zaskoczyć młode gwiazdy tańca i zaproponować jednej z nich występ na Eurowizji Junior 2021. Jury w składzie Klaudia Antos, Agustin Egurrola oraz Misha Kostrzewski zdecydowali, że to właśnie Amelia Otremba najbardziej zasługuje na to, by wystąpić w Paryżu już 19 grudnia 2021 roku.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!
Źródło: Sara James nie będzie sama na Eurowizji Junior 2021. Wystąpi z nią gwiazda uwielbianego show!