Sara James i Alicja Szemplińska

i

Autor: Youtube.com/Eurovision Song Contest, Youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Sara James i Alicja Szemplińska wyglądają jak siostry? Tak uważają internauci

2021-10-01 12:36

Sara James i Alicja Szemplińska to wokalistki, które mają wiele wspólnego. Obie wygrały program The Voice - jedna edycję dziecięcą, druga dla dorosłych. Tak samo stało się w przypadku Szansy na sukces. To jednak nie koniec podobieństw. Internauci uważają, że mogłyby być siostrami! Zgadzacie się z taką opinią?

Sara James i Alicja Szemplińska wyglądają jak siostry? Tak uważają internauci. Polska jest pełna utalentowanych kobiet, o czym możemy przekonać się oglądać znane programy typu talent show, jak The Voice of Poland czy The Voice Kids. To kopalnie zdolnych ludzi, którzy są gotowi, aby odnieść duży sukces. Przykładami są Sara James i Alicja Szemplińska, które wygrały swoje edycje programu. Później obie wystartowały w specjalnych edycjach Szansy na sukces, aby móc reprezentować Polskę na Eurowizji. Obie osiągnęły cel. Choć Alicja ostatecznie nie pojechała na konkurs z powodu pandemii koronawirusa, Sara już w tym roku zawalczy o trzecie zwycięstwo Polski na Eurowizji Junior. Pod nagraniem z piosenką Sary pojawiły się komentarze, że przypomina właśnie Alicję Szemplińską! Zgadzacie się?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James i Alicja Szemplińska - czy są podobne?

"Czy tylko ja uważam, że przypomina młodszą Alicję Szemplińską", "Brzmi jak Szemplińska", "Trochę ten sam klimat co Alicja Szemplińska", "Wydaje mi się, czy Sara jest podobna do Alicji" - to komentarze, które można znaleźć na YouTube, Facebooku czy TikToku. Warto dodać, że Alicja i Sara znają się, lubią i wspierają. Kilka razy miały okazje wystąpić na tych samych wydarzeniach. Kto wie, może kiedyś doczekamy się ich duetu.

Sonda
Widzisz podobieństwo między Sarą James i Alicją Szemplińską?
Źródło: Sara James i Alicja Szemplińska wyglądają jak siostry? Tak uważają internauci