Sara James

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Poland Sara James

Sara James dostała złoty przycisk w amerykańskim Mam Talent! Kto ją wyróżnił?

2022-06-15 7:50

Sara James pojawiła się w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Polska artystka wykonała utwór Lovely - Billie Eilish. Okazuje się, że jednemu z jurorów jej występ wyjątkowo przypadł do gustu. O kim mowa? Kto wyróżnił młodą wokalistkę?

Sara James to młoda wokalistka, którą poznaliśmy dzięki programowi Voice Kids. Reprezentowała również nasz kraj w trakcie dziecięcej Eurowizji. Artystka postanowiła pojawić się w trakcie castingów do amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Uzdolniona Polka zaprezentowała swój głos w utworze Billie Eilish Lovely. Po swoim występie 14-latka otrzymała owacja na stojąco, a jurorzy zostali wbici w fotel. W szczególności jedna z gwiazd America's Got Talent postanowiła wyróżnić naszą wokalistkę.

Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

Kaja Gniecioszek | SuperNova Live

Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James wyleciała na drugi koniec świata na przesłuchania do amerykańskiej wersji programu Mam Talent. To właśnie w tym telewizyjnym show prezentują się największe talenty nie tylko z Ameryki, ale również z całego świata. Fani dowiedzieli się, że Sara James pojawiła się na castingu i zachwyciła wszystkich!

Odrzucono ich z Mam talent, The Voice, ale i tak dają czadu! Kto mimo porażki zrobił karierę?

To są takie momenty... To było doskonałe. Jesteś prawdziwą gwiazdą - powiedział Simon Cowell do Sary James. Następnie wstał i wcisnął złoty przycisk. To oznacza, że Sara James automatycznie przechodzi do etapów na żywo!

Listen to "SARA JAMES NIE SPODZIEWALA SIE ZE WYGRA BILET DO PARYZA NA EUROWIZJE JUNIOR" on Spreaker.