Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka jest w ciąży!? Pokazała zdjęcie USG

2021-11-13 19:02

Sandra Kubicka od lat żyje z zespołem policystycznych jajników. To choroba, która odpowiada za wiele dolegliwości - wahania wagi, problemy z owulacją czy zajściem w ciążę. Teraz modelka pokazała zdjęcie USG i nieźle zaskoczyła fanów. Sandra Kubicka jest w ciąży?!

W ostatnim czasie Sandra Kubicka mówi w mediach przede wszystkim o swoim związku z Baronem. Para początkowo ukrywała swoją relację. Jednak gdy ich miłość wyszła na światło dzienne, przestali się kryć.

Jednak nowy związek to nie jedyne, o czym Sandra Kubicka poinformowała fanów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie USG. Co to znaczy?!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Sandra Kubicka jest w ciąży?!

Takie pytania posypały się pod nowym wpisem modelki. Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie USG. Zazwyczaj celebrytki w ten sposób informują fanów o ciąży...

- myślałam ze jesteś w ciąży w pierwszym momencie jak zobaczyłam zdjęcie ?

- Czy jesteś w ciąży, czy tylko owulujesz!??? Jestem zdezorientowana?!,!?

Czytamy pod zdjęciem.

Jednak tym razem to nie ciąża... Sandra Kubicka od lat żyje z zespołem policystycznych jajników. To choroba, która odpowiada za wiele dolegliwości - wahania wagi, problemy z owulacją czy zajściem w ciążę.

Na szczęście tym razem ma dobre wieści.

Napisała gwiazda.

"#PCOS siostry" dodały jej otuchy, opisując swoje życie z chorobą. Wiele z nich szczęśliwie wychowuje dzieci i regularnie ma owulację. tego też życzymy Sandrze Kubickiej!

Nigdy nie sądziłam ze będę tak bardzo cieszyć sie z.. owulacji. Dla mężczyzn to pewnie brzmi totalnie absurdalnie a dla zdrowych kobiet to takie „eeee? Szalona baba” ale Wy - moje #PCOS siostry ? wiecie jaka to radość. To światełko w tunelu. Dzisiaj na USG gdy lekarz powiedział „Jak pierwszy raz do mnie przyszłaś to nie miałaś nic” zrozumialam ze to w większości zależy ode mnie.

Na jakie choroby cierpią gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Toczeń rumieniowaty to paskudna choroba, trudna w leczeniu. Która gwiazda z nią walczy?
Źródło: Sandra Kubicka jest w ciąży!? Pokazała zdjęcie USG