Baron i Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka jest "zakochana na maxa". Potwierdzi związek z Baronem?

2021-10-01 17:20

Niedawno pojawiły się doniesienia, że Sandra Kubicka i Baron są razem. Są na to drobne poszlaki na Instagramie, jednak wciąż oficjalnego potwierdzenia z ich strony brak. Oboje mają doświadczenia z medialnymi związkami, z których nic nie wyszło. Teraz Sandra Kubicka choć jest "zakochana na maxa", chce większej prywatności.

Wygląda na to, że w ostatnich plotkach jest znacznie więcej, niż ziarno prawdy. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Sandra Kubicka i Baron są razem. Na razie jednak żadne z nich nie zdecydowało się na potwierdzenie tych rewelacji. Faktycznie, modelka chętnie opowiada na Instagramie o swoim nowym chłopaku i o tym, jak bardzo jest z nim szczęśliwa. Jednak wciąż nie potwierdziła, że chodzi o Barona.

Mówi się, że to właśnie on namówił Sandrę Kubicką, by na razie nie upubliczniać relacji. Oboje mają doświadczenia ze związkami na świeczniku. Nie wyszło z tego nic dobrego!

W najnowszym wywiadzie jednak Sandra Kubicka wyznaje, że choć szaleje z miłości, chce prywatności.

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera

Sandra Kubicka jest "zakochana na maxa"

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sandra Kubicka opowiedziała trochę o swoim związku. Modelka jednak konsekwentnie unika przyznania, że jej ukochany to Baron.

Wyznała gwiazda.

Myślicie, że Sandra Kubicka i Baron za jakiś czas zmienią zdanie i zaprezentują się światu razem?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Kto wie, może nawet Sandra Kubicka i Baron wezmą tajny ślub?! Oto gwiazdy, którym się to udało:

Jestem zakochana na maxa! Jak pokazywałam swoje związki i się z tym afiszowałam, to tak jakby klątwa nade mną wisiała. Nagle były awantury, kłótnie, rozstawaliśmy się, odwoływałam dwa razy ślub. I uznałam, że posłucham się mojej babci i mojej mamy i schowam to, jak najdłużej się da. Chcę się nacieszyć nim, póki mogę, a nie pokazywać go na ściankach, mediach itd. Chcę się nacieszyć naszą prywatnością, jak najdłużej mogę.

Źródło: Sandra Kubicka jest "zakochana na maxa". Potwierdzi związek z Baronem?