Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

i

Autor: WBF Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

2021-07-22 9:41

Sanah ma za sobą wyjątkową trasę koncertową NoSorryTour. W sieci pojawiło się mnóstwo filmików obrazujących to, jak bardzo znakomita atmosfera panowała, podczas wszystkich koncertów. Do niespodziewanej sytuacji doszło, w czasie występu w Toruniu, gdzie wiatr zniszczył scenografię. Poznajcie więcej szczegółów i zobaczcie filmik już teraz.

Koncerty Sanah 2021 to duża dawka uśmiechu, żartu, wzruszeń, energii, melancholii, ale jak się okazuje również zaskakujących momentów. Niedawno popularną platformę internetową zalały filmiki, które wywołały ogromną radość wśród użytkowników. Pojawiło się nagranie dziewczyny, która przekazała Sanah piękny bukiet kwiatów w wiklinowym koszyku, nagranie, na którym fanka śpiewa w towarzystwie artystki utwór 2:00, a także filmik obrazujący oświadczyny uczestników koncertu wokalistki. Sanah, w czasie trasy koncertowej, imponuje i rozbawia swoich fanów dzieląc się także nieznanymi do tej pory opowieściami ze swojego życia i warto dodać, że często są to nawet bardzo prywatne historie. Do niespodziewanego momentu doszło podczas koncertu w Toruniu. Momentalnie nad sceną plenerową CKK Jordanki pojawiły się czarne chmury, rozpętała się burza i zaczął wiać wiatr, który zniszczył scenografię. Sanah, w wyniku trudnych warunków atmosferycznych, zaczęła uciekać i nie zdążyła dokończyć swojego występu na scenie. Zrobiła to jednak nieco inaczej, co wzbudziło podziw wśród internautów.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah - koncert, burza, wiatr

Burza i silny wiatr zaczął niszczyć scenografię, podczas występu Sanah. Artystka, w trakcie śpiewania utworu Invisible Dress w duecie z Karin Ann, gdy tylko zauważyła, że dzieje się niebezpieczeństwo krzyknęła: kończymy, kończymy, muzyka przestała grać, a gwiazda błyskawicznie zbiegła ze sceny. Chwilę później niespodziewanie, gdy wiatr wciąż był silny, artystka powiedziała:

Hej, jestem na offie i nie pozwalają mi wejść na scenę! Ale możemy zaśpiewać a capella Ale Jazz!!, co wy na to?

- fani zgodzili się, co potwierdzili robiąc duży hałas. Zobaczcie sami wideo:

Źródło: Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali