Roxie i Gromee przeżyli chwile grozy na pokładzie samolotu! Co się stało?!

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Roxie i Gromee przeżyli chwile grozy na pokładzie samolotu! Co się stało?!

Roxie i Gromee przeżyli chwile grozy na pokładzie samolotu! Co się stało?!

2021-12-07 10:57

Wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej mają za sobą dość trudne chwile. Ich samolot uległ uszkodzeniu, a cała sytuacja trwała kilka godzin. Co się dokładnie stało? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Roxie i Gromee to jedne z polskich gwiazd, z których można być dumnym. Ona pierwszy raz w historii wygrała dla naszego kraju Konkurs Piosenki Eurowizji. On napisał i wyprodukował utwory doskonale znanych, światowych gwiazd. Nikt nie ma wątpliwości, że to artyści, którzy godnie reprezentują nas na międzynarodowej arenie. Dlatego też podjęto decyzję, iż to jedni z wyróżnionych polskich wykonawców, podczas Dnia Honoru na Expo w Dubaju. Zanim jednak znaleźli się w tym luksusowym państwie, w tym prestiżowym wydarzeniu, przeżyli chwile niepewności, a nawet momenty grozy. Samolot linii Emirates, został uszkodzony na płycie Lotniska Chopina. Jak napisał nam polski producent, awarii uległ statecznik. Wszystko to, w czasie procedury odmrażania maszyny. Samochód do tego typu operacji znalazł się blisko Boeinga. Po kilku godzinach spędzonych na pokładzie, wszyscy pasażerowie zostali odwiezieni do warszawskiego hotelu, a lot został przesunięty na godzinę 13:00, następnego dnia. Warto dodać, że i przy drugiej próbie odlotu samolot miał opóźnienie. 

Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Roxie i Gromee - awaria samolotu

Roxie i Gromee, ale również Golec uOrkiestra, Alicja Szemplińska czy Marcin Sójka byli na pokładzie Boeinga 777, który uległ awarii. - Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot, ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie za chwile wylatujemy, także chill - napisała i uspokoiła fanów Roksana Węgiel.

Co się będzie działo na Expo w Dubaju? Program, z udziałem polskich gwiazd, podzielony jest na pięć części.

  • I - Polska. Zainspirowani Naturą - wystąpi m.in. Marcin Wyrostek.
  • II - Polska. Dom Kreatywności - wystąpi m.in. Roksana Węgiel oraz Jan Młynarski
  • III Polska. Duch Pomysłowości - wystąpi m.in. Marcin Sójka oraz Marcin Wyrostek
  • IV Polska. Kraina Obfitości - wystąpi m.in. Alicja Szemplińska
  • V Polska. Krajobrazy Kreatywnosci - wystąpi Gromee, Golec uOrkiestra, Sara Chmiel oraz Almas z zespołu Zea.
Źródło: Roxie i Gromee przeżyli chwile grozy na pokładzie samolotu! Co się stało?!