Roksana Węgiel

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Roksana Węgiel z nowym sukcesem. Gratuluje jej nawet Alicja Szemplińska!

2021-09-09 10:44

Roksana Węgiel idzie przez branżę muzyczną niczym burza. Osiąga wiele sukcesów, nagrywa same hity, a bilety na jej koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Teraz młodziutka gwiazda triumfuje z kolejną nagrodą, a najszczersze gratulacje składa jej nawet sama Alicja Szemplińska! Co tym razem osiągnęła Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel nie zatrzymuje się ani na chwilę. Jej kalendarz wypełniony jest koncertami po brzegi, lecz na tym się nie kończy. Nastolatka zajmuje się też innymi sprawami, a od września doszły jej również szkolne obowiązki. Choć jej grafik cały czas jest bardzo napięty, to i tak znajduje czas by spędzić go ze swoimi bliskimi. Odkąd Roxie przeszła metamorfozę i zmieniła swoją fryzurę, zdaniem większości osób zabłysła w branży muzycznej jeszcze bardziej. Wygląda dużo dojrzalej, a jej stylizacje koncertowe mocno podobają się publiczności. To nowy krok w jej dalszą karierę i rozpoczęcie pewnego rozdziału. Z tej okazji powstał również singiel Korona, który jest odejściem Roxie od typowych dla niej brzmień oraz młodzieńczego klimatu. Teraz nastoletnia gwiazda z przytupem weszła w alternatywny pop i jak widać, wyszło jej to całkiem nieźle!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - nowy sukces w jej karierze

Roksana Węgiel pochwaliła się swoim nowym sukcesem w sieci. Mowa o nagrodzie Artysta bez granic, którą otrzymała ze względu na 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Co ciekawe, artystka była również nominowana na festiwalu do tegorocznych Premier z piosenką Korona. Choć ostatecznie ich nie wygrała, bo nagroda powędrowała do Krystiana Ochmana za piosenkę 'Prometeusz' i Natalii Zastępy za 'Wiesz jak jest' to i tak z jej strony kipi ogromne szczęście. Kolejnego sukcesu na koncie Roxie Węgiel, pogratulowała jej między innymi Alicja Szemplińka!

- Gratulacje bby❤️

- gratulacje!! jestem dumna love

- Zasłużone w 100% ???❤❤❤

- wielkie wielkie gratulacje!?? zasłużone w 1000% jesteś NIESMOWITAA aaaa ale się CIESZEE brawo queen!❤️

Źródło: Roksana Węgiel z nowym sukcesem. Gratuluje jej nawet Alicja Szemplińska!