Roksana Węgiel

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Roksana Węgiel wybrała hit Eurowizji Junior. Nie jest to Superhero Viki Gabor!

2021-12-13 11:43

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji na oficjalnym kanale konkursu pojawiło się wideo, którego bohaterkami są dwie reprezentantki Polski - Roksana Węgiel i Ala Tracz. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zdradziła, do którego z utworów najczęściej wraca. I nie, nie jest to Superhero od Viki Gabor, a nieco starsza propozycja.

Roksana Węgiel zdradziła, która z eurowizyjnych propozycji Polaków jest tą, do której najchętniej wraca. Pierwsza w historii Polka, której udało się wywalczyć zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, jest gwiazdą jednego z najnowszych materiałów zamieszczonych na oficjalnym kanale JESC na YouTubie. Za kulisami programu Szansa na sukces Roxie wraz z Alą Tracz, która reprezentowała nasz kraj w 2020 roku, oceniły piosenki wszystkich polskich reprezentantów od 2016 roku wzwyż. Wokalistki wyznały, co sądzą na temat utworów Oliwii Wieczorek, Alicji Regi czy też Viki Gabor, która w 2019 roku zapewniła Polsce historyczne zwycięstwo z piosenką Superhero. To jednak nie jej propozycja została szczególnie mocno doceniona przez starszą koleżankę. Roksana Węgiel oczywiście miała same miłe rzeczy do powiedzenia na temat występu Viki, jednak jedna z eurowizyjnych propozycji szczególnie mocno skradła jej serce.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Roksana Węgiel o Eurowizji Junior

Jesteście ciekawi, która z eurowizyjnych piosenek do dzisiaj gości na playliście Roksany Węgiel? W materiale zamieszczonym na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci Roxie wyznała, że jest wielką fanką kompozycji Mój dom, którego wykonawczynią jest Alicja Rega. Artystka reprezentowała nasz kraj w 2017 roku i zajęła 8. miejsce.

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]
Źródło: Roksana Węgiel wybrała hit Eurowizji Junior. Nie jest to Superhero Viki Gabor!