Roksana Węgiel

i

Autor: fot. Maciej Zawada

Roksana Węgiel w nowej roli! Poprowadzi popularny program

2021-07-20 11:08

To już oficjalne! Roksana Węgiel będzie współprowadzącą nowego programu You Can Dance - Nowa Generacja. Wokalistka będzie wspierała młodych tancerzy biorących udział w pierwszej polskiej edycji tanecznego show. Co dokładnie wiadomo o udziale gwiazdy, która sama niedawno wygrała taneczne talent show?

Roksana Węgiel jurorką w You Can Dance - Nowa Generacja! Tak, tak, zgodnie z tym, o czym pisaliśmy, Roxie podzieliła się z fanami mega newsem. Od kilku tygodni realizowane są zdjęcia do programu „You Can Dance - Nowa Generacja”, który na antenie TVP2 zagości już we wrześniu tego roku. Po castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu - Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka wspiera uczestników biorących udział w jedynym w Europie talent show poświęconemu w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych.

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Roksana Węgiel w You Can Dance

Roksana Węgiel jako 13-latka wystąpiła w pierwszej edycji The Voice Kids, którą wygrała. Doskonale zdaje więc sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom w programie telewizyjnym. Dodatkowo kilka miesięcy temu Roksana brała udział w programie tanecznym. Razem z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała trzecią edycję Dance Dance Dance, czym udowodniła, że jej talent jest wielowymiarowy. 

You Can Dance - Nowa Generacja zagości na ekranach już we wrześniu w TVP2. Taneczne poczynania uczestników w wieku 8-13 lat oceniać będzie jury - Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
Źródło: Roksana Węgiel w nowej roli! Poprowadzi popularny program