Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel w niecodziennym wydaniu. Nawet najwięksi wielbiciele będą zdziwieni! Ponownie poszła na całość

2024-04-12 12:39

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać. Do sieci trafiła właśnie kolejna piosenka z gościnnym udziałem wokalistki. Nagrany we współpracy z PlanBe kawałek "Stały ląd" to powiew świeżości w twórczości 19-latki. Nawet jej najwięksi fani nie kryją zaskoczenia takim brzmieniem.

Roksana Węgiel nie daje się zaszufladkować muzycznie i mimo napiętego grafiku, zawsze znajduje czas, by zaskoczyć słuchaczy nowościami muzycznymi. Piosenkarka stale eksploruje nowe brzmienia, a pomagają jej w tym topowi polscy producenci i przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Tym razem Roxie połączyła siły z Bartoszem Krupą, raperem znanym pod pseudonimem PlanBe. Artysta zaprezentował właśnie swój nowy album "Blue Moon", na którym znalazła się piosenka "Stały ląd" - efekt jego współpracy z Roksaną Węgiel. Fani księżniczki popu mieli okazję posłuchać numeru w wersji na żywo podczas odbywającego się na początku marca koncertu "Sekret Roxie", na którym PlanBe był jednym z gości. Po ponad miesiącu utwór doczekał się premiery w wersji studyjnej. Fani wokalistki są zachwyceni i zgodnie twierdzą, iż odnajduje się ona w każdym repertuarze.

Czy Roksana Węgiel wydaje na głupoty? To wyznanie 19-latki może was mocno zaskoczyć!

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Roxie Węgiel połączyła siły z raperem

Roksana Węgiel chętnie podejmuje współprace z innymi artystami. Niedawno wydała single ze Smolastym i Pawbeatsem, a teraz swoją premierę miał numer nagrany z PlanBe - "Stały ląd". Co ciekawe, gwiazda jest jedną ze współautorek kawałka. Podoba wam się w takim wydaniu? Całego utworu możecie posłuchać poniżej.

Źródło: Roksana Węgiel w niecodziennym wydaniu. Nawet najwięksi wielbiciele będą zdziwieni! Ponownie poszła na całość