Roksana Węgiel

i

Autor: YouTube/BohaterON

Roksana Węgiel ma 105-letnią fankę! Gwiazda rozpłakała się na widok tego wideo

2021-11-12 12:25

Choć Roksana Węgiel kojarzy się przede wszystkim z nastoletnimi fanami, ma ich również wśród starszych osób. Najstarsza fanka talentu wokalistki ma... 105 lat. Za pośrednictwem story na Instagramie Roxie podzieliła się wzruszającym wideo, którego do niej dotarło. Gwiazda przyznała, że

Roksana Węgiel rozpłakała się, widząc wideo, które nadesłał jej jeden ze współpracowników. Młoda gwiazda ma wielu fanów w całej Polsce. I choć zdecydowaną większość stanowią ci w zbliżonym do niej wieku, to są i tacy, którzy są od niej znacznie starsi. Roxie wielokrotnie podkreślała, że chce docierać ze swoją muzyką do wszystkich, nie tylko do nastolatków. Okazuje się, że talent zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids robi wrażenie także na seniorach. Za pośrednictwem Tik Toka jedna z użytkowniczek podzieliła się wzruszającym wideo, na którym widać babcię Helenę, która skończyła 105 lat. Kobieta jest wyraźnie poruszona interpretacją utworu Rozkwitały pąki białych róż. Roksana Węgiel wykonała tę patriotyczną pieść podczas tegorocznej gali BohaterON. Nagranie dotarło do młodej gwiazdy, która udostępniła je na swoim Instagramie i przyznała, że wywołało ono u niej łzy wzruszenia.

Sonda
Podoba Ci się nowy styl Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel ma 105-letnią fankę

To dopiero zaskoczenie! Znana przede wszystkim jako idolka nastolatków Roxie Węgiel ma fankę, która w tym roku obchodziła 105. urodziny. Pani Helena nie kryła swojego wzruszenia, widząc poruszający występ szesnastolatki z utworem Rozkwitały pąki białych róż. Gwiazda skomentowała wideo na stories.

Popłakałam się... Chwyta za serca... - napisała.

Zobaczcie Tik Toka, który poruszył młodą piosenkarkę.

Źródło: Roksana Węgiel ma 105-letnią fankę! Gwiazda rozpłakała się na widok tego wideo