Anna Lewandowska Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Robert Lewandowski odebrał Złoty But. Anna Lewandowska pęka z dumy

2021-09-21 18:50

Robert Lewandowski jest absolutnym fenomenem niemieckiej Bundesligi. W sezonie 2020/2021 strzelił 41 bramek! Jego dokonania zostały docenione. Lewy otrzymał Złoty But. To pierwszy raz, gdy nagrodę odbiera Polak. Nic dziwnego, że żona sportowca, Anna Lewandowska pęka z dumy...

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Tę gigantyczną rozpoznawalność zapewniła mu piłka nożna. Oczywiście nie mówimy tutaj o jego poczynaniach w reprezentacji... Na uwagę i podziw zasługuje gra Lewego w niemieckiej Bundeslidze.

Grający w Bayernie Monachium sportowiec od dawna wzbudza zachwyt, jednak w tym sezonie przeszedł samego siebie. Robert Lewandowski strzelił 41 goli! Przeszedł do historii, bijąc legendarny rekord Gerda Muellera. Teraz dostąpił kolejnego zaszczytu...

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Robert Lewandowski ze Złotym Butem

To pierwszy raz w historii, gdy Polak odbiera tę nagrodę! Dzięki strzeleniu 41 bramek w sezonie 2020/2021 niemieckiej Bundesligi Robert Lewandowski przejdzie do historii.

Uroczystość odbyła się w klubowym muzeum Bayernu na Allianz Arenie w Monachium. Prezydent Bayernu Herber Hainer nie mógł się nachwalić Lewym. I nic dziwnego!

Równie dumna jest Anna Lewandowska. Opublikowała w sieci uroczy wpis.

Mój drogi, jestem z Ciebie bardzo dumna❤️. Każdego dnia obserwuję, jak ciężko pracujesz, aby spełnić swoje marzenia. Jesteś wspaniałym sportowcem i najmilszą osobą, jaką znam.

Napisała Anna Lewandowska.

Opublikowała zdjęcie, na którym obok niej pozuje Robert Lewandowski ze Złotym Butem.

Gratulujemy!

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?
Źródło: Robert Lewandowski odebrał Złoty But. Anna Lewandowska pęka z dumy