Robert Kochanek

i

Autor: WBF

Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali. Ile trwała ich miłość?

2021-11-24 17:22

Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w głośnym show 40 kontra 20. Para zakochała się po uszy i chętnie prezentowała swoje uczucia przed kamerami. Niestety miłość nie trwała długo.... Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali.

Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w kontrowersyjny show 40 kontra 20. Znany tancerz szukał tam miłości wśród kobiet w różnym wieku. Ostatecznie podstawił na młodszą i to właśnie z nią stworzył związek po zakończeniu programu.

Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Swoim uczuciem oczywiście chętnie dzielili się w social mediach. Pokazywali nie tylko wspólne chwile, ale także urocze prezenty, którymi się obdarowywali.

To już jednak historia!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali

To była miłość intensywna, ale krótka. Finał 40 kontra 20 wyemitowano pod koniec sierpnia. 3 miesiące później dotarła do nas wiadomość, że Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali.

Wieść o tym, że Robert Kochanek i Kinga Zapadka to nie plotki, ani domysły. Oficjalnie potwierdziła ją 25-latka.

Napisała Kinga Zapadka na stories.

Fanów pary zastanawia ostatnie zdanie... Czyżby Robert Kochanek skrzywdził swoją miłość? Na wyjaśnienie tej tajemnicy chyba będziemy musieli poczekać...

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Kto wie, może Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali przez różnicę wieku? Jednak w show-biznesie jest wiele par, którym ona nie przeszkadza. Oto niektóre z nich:

Pragnę poinformować was, że związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to, aby mówić dlaczego... Po prostu postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć w takiej relacji, jest zbyt skrajne. Robercie, tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to była niesamowita lekcja. Życzę ci szczęścia i jednocześnie wybaczam...

Źródło: Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali. Ile trwała ich miłość?