Rafał Brzozowski na tle innych państw nie wyglądamy biednie [WYWIAD]

i

Autor: Konrad Werkowicz Rafał Brzozowski "na tle innych państw nie wyglądamy biednie" [WYWIAD]

Rafał Brzozowski "na tle innych państw nie wyglądamy biednie" [WYWIAD]

2021-05-13 9:55

Rafał Brzozowski to artysta, piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna. Swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole K. Martin. Brzozowski był gościem programu Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki u Moniki Król. Artysta reprezentuje nasz kraj w trakcie konkursu Eurowizji 2021. Jak ocenia swoje szansę na wygraną?

Rafał Brzozowski rozpoznawalność zapewnił sobie dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu The Voice of Poland w 2011 roku. Wydał aż pięć albumów studyjnych: Tak blisko, Mój czas, Na święta, Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy, a także Borysewicz & Brzozowski. Od 2017 roku nawiązał współpracę z Telewizją Polską. Zaczął prowadzić Koło Fortuny, a następnie teleturniej Jaka to melodia? Od 2020 roku rownież prowadzi talent-show The Voice Senior. Artysta współprowadzi koncerty, a także widowiska muzyczne organizowane przez TVP. Jest laureatem dwóch Superjedynek oraz Telekamer.

Andrzej Piaseczny jest naiwny? O co chodzi? Artysta zdradził również tajniki swojej płyty [WYWIAD]

Rafał Brzozowski był gościem Moniki Król w programie Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki. Artysta opowiedział o tym, że na tle innych państw nie wypadamy biednie. Który wykon najbardziej mu się podoba, a także że są testowani na obecność koronawirusa co dwa dni.