smaży na plaży

i

Autor: Radio SuperNova

Radio SuperNova z wakacyjną akcją Smaży na Plaży - Jelenia Góra. Co będzie się działo 20-21.08?

2022-08-12 17:24

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, w którym można wygrać fantastyczne nagrody! Tym razem nasza wakacyjna akcja zawita do Jeleniej Góry. Co będzie się działo w weekend 20 i 21 sierpnia? Na wszystkich czeka moc atrakcji i oczywiście muzycznych wrażeń. Tego nie można przegapić! Sprawdźcie szczegóły.

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, który trwa do piątku 19 sierpnia 2022 roku. To wakacyjna zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i w którym miejscu nas słuchasz. Dzięki temu masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje, a nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Do wygrania jest parawan, torba termiczna, bidon, daszek, okulary przeciwsłoneczne, mgiełka do ciała i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN.

Już w weekend 20 i 21 sierpnia, Radio SuperNova zawita do Jeleniej Góry z wakacyjną akcją Radio SuperNova Smaży na plaży. Na wszystkich czeka moc wrażeń, a w tym spotkanie ze znanymi radiowcami z naszej anteny. Na miejscu pojawi się uśmiechnięta Katarzyna Żochowska, a także pełen optymizmu Kamil Kowalski. To nie koniec niespodzianek!

WSH IV - Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji

SuperNova Smaży na plaży JELENIA GÓRA - ATRAKCJE

Podczas akcji SuperNova Smaży na plaży w Jeleniej Górze, dokładnie w sobotę i niedzielę 20-21 sierpnia, spotkacie Katarzynę Żochowską i Kamila Kowalskiego z naszej anteny, a także będziecie mogli wziąć udział w fantastycznych konkursach antenowych i zabawach. Oto harmonogram akcji:

SOBOTA 20.08.2022 Jelenia Góra - Plac Ratuszowy (www.jeleniagora.pl)

Na miejscu: konkursy antenowe, miejskie karaoke z Radiem SuperNova oraz miejska potańcówka, która potrwa do 21:00

NIEDZIELA 21.08.2022 Karkonoska 10 a, Kowary (wyspa.fun)

Na miejscu: konkursy antenowe, zumba, oraz poszukiwanie zaginionego skarbu Radia SuperNova. Widzimy się w Kowarach -WYSPA.fun od godziny 11:00.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE: SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs Radia SuperNova. Co zrobić by wygrać?

Jak powinieneś spędzić ostatnie dni wakacji? Rozwiąż QUIZ i sprawdź!

Pytanie 1 z 9
Jaka jest twoja ulubiona pora roku?