Aplikacja Radia SuperNova. Jak i gdzie ją ściągnąć?

i

Autor: Radio SuperNova Aplikacja Radia SuperNova. Jak i gdzie ją ściągnąć?

Radio SuperNova - aplikacja. Jak i gdzie ściągnąć na iOS i Android?

2021-05-06 19:53

Aplikacja Radia SuperNova jest dostępna i czeka na to, aż pojawi się właśnie w Waszych smartfonach. W najnowszym wydaniu apki, będziecie mieli okazję posłuchać najnowszych podcastów, czy sprawdzić co aktualnie dzieje się w Waszym mieście. Jak i gdzie ściągnąć aplikację Radia SuperNova?

Radio SuperNova, możecie zabrać absolutnie wszędzie gdzie tylko chcecie. Jeżeli w Waszym radiu nie ma zasięgu, a chcecie posłuchać najlepiej wyselekcjonowanej polskiej muzyki, to nie musicie szukać zasięgu SuperNovej. Wystarczy, że ściągniecie naszą wyjątkową aplikację, która jest już dostępna i będziecie mogli słuchać swojej ulubionej stacji radiowej gdziekolwiek jesteście: w domu, w pracy, w samochodzie, na działce czy nawet na spacerze z psem.

Arek Kłusowski zdradził czy jest idealnym przyjacielem. O czym jest nowa płyta? [WYWIAD]

Spot Radia Supernova

Radio SuperNova - aplikacja. Jak i gdzie ją ściągnąć?

Jeżeli chcecie mieć aplikację Radia SuperNova zawsze przy sobie, to macie aż dwie możliwości pobrania. Skąd dokładnie?

Sposób 1:

  • Jeżeli macie smartfona z systemem operacyjnym Android, to wystarczy, że wejdziecie na stronę Google Play i zainstalujecie na swoim urządzeniu. Dzięki temu możecie słuchać nas gdzie tylko chcecie.

Sposób 2:

  • Drugą opcją, jest ściągnięcie naszej aplikacji na smartfony z systemem iOS. Wystarczy, że wejdziecie do App Store i zainstalujecie na swoim urządzeniu.