Marta Manowska

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/TVP VOD, YouTube/Rolnik Szuka Żony

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Sanatorium miłości czy Rolnik szuka żony? Sprawdź czy zgadniesz o który program chodzi

2024-06-11 8:34

Zarówno "Rolnik szuka żony", jak i "Sanatorium miłości" cieszą się ogromną oglądalnością w Telewizji Polskiej. To właśnie tam osoby samotne poszukują drugiej połówki i co ciekawe, wielu osobom to naprawdę się udało. Czy będziesz w stanie rozpoznać o który program chodzi? Zmierz się z naszym quizem.

Widzowie Telewizji Polskiej pokochali programy, które prowadzi Marta Manowska. To właśnie ona jest gospodynią show "Rolnik szuka żony", jak i "Sanatorium miłości". Te dwa programy łączy nie tylko jedna prowadząca, ale także motyw przewodni jakim jest miłość. W reality show "Rolnik szuka żony", który emitowany jest od 2014 roku, uczestnicy chcieliby znaleźć towarzyszkę/towarzysza życia. Najpierw przedstawiane są ich sylwetki, potem czytają nadesłane listy, a później poznają się przed kamerami. Podobnie jest w "Sanatorium miłości", który widzowie mogą oglądać od 2019 roku. Uczestnicy po 60. roku życia przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w danym sanatorium.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska jest w ciąży? Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości

Marta Manowska jest ulubienicą widzów. Tak zmieniła się przez lata

QUIZ: "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości"?

Na przestrzeni lat, zarówno program "Rolnik szuka żony", jak i "Sanatorium miłości" wylansował wiele gwiazd. O ich życiu prywatnym i perypetiach miłosnych rozpisywały się media w całej Polsce. Czy będziesz wiedział o jaki program chodzi? Zmierz się z naszym quizem, w którym przedstawiamy sytuację zarówno z jednego show, jak i drugiego. Jedno jest pewne - zarówno "Rolnik szuka żony", jak i "Sanatorium miłości" są hitem Telewizji Polskiej, a ich prowadzącą jest Marta Manowska.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska jest ulubienicą widzów TVP. Tak zmieniła się przez lata

"Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości"? Zgadnij o jakim programie mowa!

Pytanie 1 z 10
Z którego programu pochodzi ten kadr?
Marta Manowska z uczestnikiem programu