Filip Lato, Michał Szpak, Kamil Bednarek

i

Autor: AKPA

sprawdź się

QUIZ: My podajemy gwiazdę, a Ty zgadujesz program w którym zyskała popularność

2024-04-11 14:25

Oni zyskali rozpoznawalność i rozwinęli swoje skrzydła po wzięciu udziału w muzycznych talent-show. Czy wiesz, kto był w jakim programie? Od tego wszystko się zaczęło i trwa do dziś. W ramach zabawy rozwiąż quiz i sprawdź, czy wiesz który artysta był w jakim programie telewizyjnym.

Zaczynali od talent-show, a dziś są gwiazdami. O kim mowa? Takich artystów w polskiej branży muzycznej jest naprawdę sporo. To właśnie oni stawiali swoje pierwsze kroki w programach na żywo, gdzie byli oceniani przez widzów i jurorów. Niektórzy z powodzeniem zaszli bardzo daleko i dziś ich kariera jest naprawdę kolorowa. Tym którym się nie udało, bo zostali skrytykowani, odrzuceni, albo nie przeszli castingu - również radzą sobie znakomicie. Wniosek jest jeden - nie warto się poddawać, tylko spełniać marzenia! Idealnym tego przykładem jest chociażby sanah, która pojawiła się na castingu do The Voice of Poland, ale odpadła na bardzo wczesnym etapie, a także Skolim, który w programie Disco Star, został skrytykowany przez jurorów, a dziś jego piosenki są większymi hitami, niż artystów którzy kiedyś go oceniali.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Rutkowski zaszalał ze stylizacją za ok. 13 tys. złotych. Tak odstawił się na urodziny żony

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

Kto był w jakim programie? QUIZ

W polskiej branży muzycznej są artyści, którzy przeszli długą drogę, by być w miejscu, w którym są dzisiaj. Nic nie spadło im z nieba, a na swój sukces zapracowali ciężką pracą. Ogromnym ułatwieniem na początku medialnej drogi były ich występy w muzycznych talent-show. Czasami było z górki, jednak wiele razy musieli mierzyć się z przeciwnościami losu, jak na przykład Cleo, którą od razu odrzucono z programu. Czy wiesz, kto był w jakim muzycznym show? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie. Dobra zabawa gwarantowana.

Kto był w jakim programie? Oni zaczynali od talent-show

Pytanie 1 z 9
W jakim programie była Roxie Węgiel?
Roksana Węgiel