Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: kto gra kogo w "M jak miłość"? My podajemy bohatera, a Ty musisz dopasować aktora

2024-07-19 10:54

"M jak miłość" to serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Widzowie z zaciekawieniem od lat śledzą losy rodziny Mostowiaków i innych bohaterów, którzy na przestrzeni lat dołączyli do obsady serialu. Czy wiesz kto gra kogo w "M jak miłość"? My pokazujemy bohatera serialu, a Ty musisz zgadnąć który aktor wciela się w tę rolę.

M jak miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków, który z wyjątkiem przerwy wakacyjnej emitowany jest w Telewizyjnej Dwójce w poniedziałki i we wtorki. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 4 listopada 2000 roku i widzowie do dziś śledzą losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków i innych bohaterów, którzy z czasem dołączyli do obsady serialu. Akcja rozgrywa się w Grabinie, Gródku i Warszawie, a w główne role wciela się między innymi Teresa Lipowska, która gra Barbarę Mostowiak (matkę Marii, Marty, Marka i Małgorzaty). Nie można zapomnieć też o Katarzynie Cichopek i o Marcinie Mroczku, czyli serialowym małżeństwie Zduńskich - Kindze i Piotrze, którzy nie raz mieli w życiu pod górkę. Dawniej w obsadzie serialu był także Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) – jedyny syn Barbary i Lucjana Mostowiaków, który tworzył małżeństwo z Hanką, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądała Teresa Lipowska w młodości. Złamała niejedno, męskie serce!

Aktorzy, którzy PRAWIE ZGINĘLI na planie | To Się Kręci

QUIZ dla fanów "M jak miłość"

Jesteś fanem "M jak miłość"? Oglądasz odcinki z zaciekawieniem i wiesz, kto kogo gra w serialu? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, to z pewnością poradzisz sobie z naszym quizem! Poniżej czeka na Ciebie dziesięciu bohaterów serialu, a Ty musisz wybrać kto wciela się w rolę Marcina Chodakowskiego, Barbarę Mostowiak, Pawła Zduńskiego, Zofię Kisiel-Żak, czy też Andrzeja Budzyńskiego. Maksymalna liczba punktów tylko dla prawdziwych fanów serialu "M jak miłość".

M jak miłość - kto gra kogo w serialu?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: kto wciela się w postać Barbary Mostowiak?