promyk nadziei

i

Autor: materiały TVP

Promyk nadziei - Ipek zginie w ostatnim odcinku?! Tragiczny finał tureckiego serialu

2021-10-15 13:00

Na początku 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej został wyemitowany ostatni odcinek Więźnia miłości, jednego z najpopularniejszych, tureckich seriali. Miejsce hitowej produkcji znad Bosforu zajął Promyk nadziei, który w bardzo krótkim czasie zdobył serca widzów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek serialu. Czy zginie w nim Ipek?! Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei - Ipek zginie w ostatnim odcinku?! Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - Ipek zginie w finale serialu?!

Promyk nadziei to turecki serial, który w ostatnich miesiącach jest prawdziwym hitem. Produkcja, przedstawiająca historię Ipek, Omera i Bahar, składa się ze 164 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej 2 grudnia 2021 roku. To właśnie wtedy widzowie dowiedzą się, jak zakończą się losy głównych bohaterów. Niestety okazuje się, że nie będzie to happy end.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

W ostatnim odcinku produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie potrafi bez niej żyć. Kiedy kobieta zacznie od niego odchodzić, ten sięgnie po broń i zastrzeli matkę Bahar... Chwilę później w miejscu tragedii pojawi się Bahar oraz Omer, ale niestety nie zdołają oni uratować rannej kobiety... Spodziewaliście się takiego zakończenia Promyka nadziei? 

Źródło: Promyk nadziei - Ipek zginie w ostatnim odcinku?! Tragiczny finał tureckiego serialu