Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski

i

Autor: Screeny ze strony PNŚ

Poród w PNŚ! Kurzajewski "rodził" na antenie, a Cichopek...

Wielu mężczyzn zastanawia się, co czuje kobieta, gdy rodzi dziecko. W końcu mówi się, że poród jest bardzo bolesny. Teraz na własnej skórze przekonał się o tym Maciej Kurzajewski. Dziennikarz poddał się eksperymentowi, któremu przyglądała się ukochana Katarzyna Cichopek.

Poród Macieja Kurzajewskiego w TVP to nie żart! Prowadzący program Pytanie na śniadanie zdecydował się na eksperyment, który naprawdę może zmienić jego podejście na temat bólu. Został on bowiem podłączony do symulatora bólów porodowych, by na własnej skórze przekonać się, co czuje kobieta, gdy rodzi dziecko.

Działamy wbrew naturze, bo w normalnym świecie się to nie zdarza, ale może warto wyobrazić sobie i doświadczyć tego na własnym organizmie, co czuje kobieta podczas porodu i jak te bóle porodowe rzeczywiście bolą - wyjaśnił widzom.

Dziennikarz jeszcze przed podłączeniem do czterech elektrod, które odzwierciedlają jedynie pierwsze minuty porodu, mówił, że jest przerażony. Gdy urządzenie zaczęło działać, Kurzajewski wił się i jęczał z bólu. Jego partnerka Katarzyna Cichopek, która sama ma dwoje dzieci z małżeństwa z Marcinem Hakielem, nie mogła się opanować.

Viki Gabor upokorzona przez nauczyciela. Głos w sprawie zabrali rodzice wokalistki

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Kurzajewski i poród w TVP

Katarzyna Cichopek nie kryła rozbawienie, gdy jej ukochany przechodził prawdziwe katusze. Po wszystkim Maciej Kurzajewski oficjalnie zadeklarował, że jest szczęśliwy, iż urodził się mężczyzną.

Panowie, każdego dnia dziękujmy za to, że jesteśmy mężczyznami i podziwiajmy nasze panie - powiedział na antenie.

Myślicie, że decydując się na udział w eksperymencie, zaimponował Kasi?

Sonda
W jaki sposób odbywał się twój poród?
Listen on Spreaker.