Piotr Żyła: dziewczyna, wiek, matura, wykształcenie, dzieci, Instagram. Kim jest skoczek narciarski?

i

Autor: WBF Piotr Żyła: dziewczyna, wiek, matura, wykształcenie, dzieci, Instagram. Kim jest skoczek narciarski?

Piotr Żyła: dziewczyna, wiek, matura, wykształcenie, dzieci, Instagram. Kim jest skoczek narciarski?

2021-05-04 6:30

Piotr Żyła to słynny i bardzo utalentowany skoczek narciarski. Sportowiec w swojej karierze zdobył ogromną ilość trofeów. Oprócz tego, nie udało się niestety uniknąć skandalu medialnego z jego byłą już żoną. Większość z Was zastanawia się, czy Piotr Żyła ma maturę, dziewczynę, oraz ile ma lat. Wszystkie najistotniejsze informacje postanowiliśmy zebrać w jednym artykuł.

Piotr Żyła: dziewczyna, wiek, matura, wykształcenie, dzieci, Instagram. To najczęściej wyszukiwane frazy w Google, jeżeli chodzi o tego popularnego skoczka narciarskiego. Nic dziwnego, sportowiec zaskarbił sobie serca fanów narciarstwa swoimi wypowiedziami, oraz lekkością bycia. W trakcie ostatnich lat również był na czołówkach gazet, za sprawą swojej żony. Skandal medialny zakończył się jednak rozwodem, chociaż była małżonka skoczka niekiedy zaczepia go za pomocą Instagrama, bądź plotkarskich portali. Piotr Żyła we wtorek, 4 maja 2021 roku, był również gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Odpowiadał na pytania związane ze swoim życiem prywatnym, a także o planach na przyszłość. Kim jest Piotr Żyła?

Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

Te hity rozgrzeją Was w maju!

Piotr Żyła: dziewczyna

Mistrz świata w skokach narciarskich ma nową dziewczynę. Piękna i młoda aktorka nazywa się Marcelina Ziętek. Celebrytka przede wszystkim jest znana widzom z serialu TVN 19+.

Piotr Żyła: wiek

Piotr Żyła urodził się 16 stycznia 1987 roku. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 34. urodziny.

Piotr Żyła: matura

Piotr Żyła ma maturę. Niestety na próżno szukać informacji z jakich przedmiotów sportowiec zdawał egzamin dojrzałości, a także jak została ona oceniona.

Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury! Będziesz w szoku

Piotr Żyła: wykształcenie

Piotr Żyła jakiś czas temu obronił licencjat w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Skoczek jednak nie poinformował, czy będzie kontynuował naukę.

Piotr Żyła: dzieci

Piotr Żyła ma dwójkę dzieci. Jakuba, który urodził się w 2007 roku, a także Karolinę, urodzoną w 2012 roku.

Piotr Żyła: Instagram

Piotra Żyłę w serwisie Instagram możecie znaleźć jako piotr_zyla_official. Skoczek ma niespełna 400 tysięcy obserwujących. Najczęściej chwali się zdjęciami z treningów, prywatnych wypadów ze znajomymi, a także z planów zdjęciowych różnych programów.