Piotr Adamczyk

i

Autor: AKPA

Piotr Adamczyk - wiek, wzrost, żona, dzieci, restauracja

Tego aktora znają wszyscy Polacy. Piotr Adamczyk stworzył wiele kultowych już ról, ugruntowując sobie pozycję wśród największych gwiazd polskiej kinematografii. Sprawdźcie, jakich informacji o nim najczęściej poszukują internauci.

Spis treści

  1. Piotr Adamczyk - wiek
  2. Piotr Adamczyk - wzrost
  3. Piotr Adamczyk - żona, dzieci
  4. Piotr Adamczyk - restauracja

Piotr Adamczyk - wiek, wzrost, żona, dzieci, restauracja: oto frazy, które polscy internauci wpisują najczęściej w wyszukiwarkę Google, chcąc się czegoś dowiedzieć na temat popularnego aktora. Piotr Adamczyk jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej uznanych gwiazdorów polskiej kinematografii. Aktora doceniono nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, gdzie był angażowany w rozmaite projekty. Po występie w marvelowskim Hawkeye Piotr Adamczyk zagrał w nowym serialu Night Sky. Sprawdźcie, co wiemy o jego życiu prywatnym.

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Piotr Adamczyk - wiek

Ile lat ma Piotr Adamczyk? Przychodzimy z odpowiedzią. Popularny polski aktor urodził się 21 marca 1972 roku w Warszawie. To oznacza, że ma aktualnie 50 lat.

Piotr Adamczyk - wzrost

Internautów zastanawia też, ile Piotr Adamczyk ma wzrostu. Według dostępnych w sieci informacji aktor mierzy dokładnie 182 centymetry.

Piotr Adamczyk - żona, dzieci

Na przestrzeni lat aktora łączono z pięknymi kobietami. W 2019 roku Piotr Adamczyk poślubił Karolinę Szymczak. Małżonka towarzyszyła mu w najważniejszych momentach jego kariery zawodowej. Jeśli chodzi o potomstwo, Piotr Adamczyk nie doczekał się dzieci z żadną z dotychczasowych partnerek.

Piotr Adamczyk - restauracja

Mało kto wie, że Piotr Adamczyk jest właścicielem restauracji, która znajduje się na warszawskim Mokotowie. Mowa o lokalu Stary Dom, który oferuje polskie dania. Opinie są naprawdę zachęcające.

Sonda
Lubisz oglądać filmy z Piotrem Adamczykiem?