19 plus

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Piosenka z serialu 19+. Kto ją śpiewa i jaki ma tytuł?

2021-08-31 10:38

19+ to serial, który na dobre zagościł na antenie TVN7. Opowiada o losach paczki przyjaciół, którzy w dorosłym życiu muszą stawić czoła przeróżnym sytuacjom - nie tylko tym dobrym, ale także złym. Co ciekawe, wraz z nowym sezonem serialu pojawiła się nowa czołówka! Kto śpiewa piosenkę, która jest w czołówce? Jaki ma tytuł? Będziecie zaskoczeni, kto śpiewa ją w oryginale!

Piosenka z serialu 19+. Kto ją śpiewa i jaki ma tytuł? To w ostatnim czasie zastanawia wiele osób, a to wszystko przez nowy sezon, który wrócił na antenę TVN7. W poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku o godzinie 19:00 pojawił się pierwszy odcinek jesiennego sezonu 19+. Serial dla młodzieży liczy już ponad 600 odcinków i to jeszcze nie koniec. Losy paczki przyjaciół zaskoczą wszystkich! W nowym sezonie będą musieli mierzyć się z przeciwnościami losu, przeróżnymi rozterkami, a także będą czekać na niektórych spore kłopoty. Nie zabraknie także wątków miłosnych, które mogą rozczulić niejednego widza. Jednak to jeszcze nie koniec... Okazuje się, że wraz z nowym sezonem przyszły zmiany w czołówce. Nowa piosenka zaskoczyła wszystkich! Kto ją śpiewa? Co to za tytuł?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

19 plus - piosenka z serialu 2021

Nowa piosenka z czołówki serialu 19+ robi wrażenie! Jaki nosi tytuł? Kto śpiewa ją w oryginale? Będziecie zaskoczeni! Okazuje się, że jesienny sezon rozpoczął się z przytupem nie tylko jeśli chodzi o dalsze losy serialowych bohaterów, ale także z wpadającą w ucho piosenką. Numer który pojawia się w czołówce 19+ to cover hitu dwóch artystek z The Voice Kids, Ali i Oli Tracz - Przed Nami Cały Świat, który wykonuje Monika Wydrzyńska z zespołu Linia Nocna. Co ciekawe, nowego ducha w kawałek tchnął Mikołaj Trybulec, natomiast oryginalną wersję Ali i Oli Tracz, stworzyła Agnieszka Wiechnik wraz z MAVOOI.

Sonda
Oglądasz serial 19 plus?
Źródło: Piosenka z serialu 19+. Kto ją śpiewa i jaki ma tytuł?