Paulla Ignasiak

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Paulla Igansiak

GWIAZDY

Paulla Ignasiak - wiek, mąż, w ciąży, dzieci, wzrost, choroba, piosenki, Instagram

2023-11-29 9:25

Pamiętacie sentymentalną i kojącą piosenkę o tytule "Od dziś"? To właśnie za ten hit odpowiada Paulla Ignasiak. Kim jest wokalistka, która poprzez swój głos i piosenki, skradła serce niejednej osoby? Ile ma lat i kto jest jej wybrankiem serca? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie w artykule poniżej.

Paulla Ignasiak - wiek, mąż, w ciąży, dzieci, wzrost, choroba, piosenki, Instagram: takie frazy najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce Google na temat artystki. Paulla to tak naprawdę Paulina Ignasiak. Muzyka w jej życiu jest od małego. Będąc nastolatką śpiewała w szkolnym chórze, mając 16 lat ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną Pierwszego Stopnia w Pleszewie, w której uczyła się gry na gitarze klasycznej i fortepianie. Paulla już od 1995 roku osiągała sukcesy na różnych konkursach. Co ciekawe, została zaproszona do Szansy na Sukces przez Elżbietę Skrętkowską, w którym wykonała piosenkę "Im więcej ciebie tym mniej" z repertuaru Natalii Kukulskiej. Paullę można było oglądać także w pierwszej edycji programu Idol, gdzie dotarła do półfinałów, a także w konkursie Drzwi do kariery, organizowanym przez Michała Wiśniewskiego w jego programie Jestem jaki jestem, emitowanym przez stację TVN, zajmując wówczas drugie miejsce.

Paulla Ignasiak ogromną popularność zyskała w 2008 roku, kiedy to pojawił się jej singiel "Od Dziś". Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Paulla Ignasiak - wiek, wzrost

Ile lat ma Paulla? Wiek artystki zastanawia wiele osób. Paulla Ignasiak urodziła się w Pleszewie 30 stycznia 1979 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 obchodziła swoje 44. urodziny. Internautów ciekawi także wzrost Paulli, jednak dokładnej informacji na ten temat nie znajdziemy w sieci.

Paulla Ignasiak - mąż, partner

Czy Paulla Ignasiak ma męża? Czy jej serce jest już zajęte? Takich informacji o artystce z pewnością poszukuje niejeden mężczyzna, który wzdycha na jej widok. Okazuje się, że Paulla dawniej była związana z gitarzystą Adamem Konkolem. Niestety ta relacja nie przetrwała, a w 2010 roku Paulla wyszła za mąż za modela Rafała Wojtysiaka. W 2015 roku para zdecydowała się jednak wziąć rozwód. Kilka lat później wokalistka związała się z organizatorem koncertów Rafałem Zemke, jednak niedawno w sieci zaczęły pojawiać się informacje, że para się rozstała.

Paulla Ignasiak - dzieci

Czy Paulla Ignasiak ma dzieci? Odpowiedź jest twierdząca. Owocem związku artystki z gitarzystą Konkolem jest syn Adam, który urodził się 1 kwietnia 2008 roku i obecnie ma 14. lat.

Paulla Ignasiak - choroba

W 2012 roku Paulla Ignasiak wyznała w mediach, że zmaga się z chorobą nowotworową. W sieci można było znaleźć informacje, że poddała się usunięciu guzów, które zlokalizowane zostały na jelitach. Mimo choroby, wokalistka wróciła do kariery muzycznej i wciąż można podziwiać jej talent.

Paulla Ignasiak - piosenki

Paulla ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jej najpopularniejszych kawałków należą tytuły takie jak:

  • Od dziś
  • Kolęda dla Ciebie
  • Dwa słowa dla życia
  • Pachnie Tobą noc
  • I Prosto W Serce
  • Dotykaj Mnie
  • Tak Mało O Życiu
  • Huragan

Paulla Ignasiak - Instagram

Paulla jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej oficjalny nick @paulla_official.