Patrycja Markowska z nową piosenką! Kiedy premiera?

i

Autor: WBF Patrycja Markowska z nową piosenką! Kiedy premiera?

Patrycja Markowska z nową piosenką! Kiedy premiera?

2021-05-11 15:04

Patrycja Markowska to znana wokalistka, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Okazuje się, że popularna piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami wiadomością o najnowszym utworze, który niebawem ujrzy światło dzienne. Kiedy premiera nowej piosenki od Markowskiej? Co to będzie za numer?

Patrycja Markowska, to polska piosenkarka i autorka tekstów. Urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Jest córką Krystyny i Grzegorza Markowskich, oraz bratanicą warszawskiego biskupa Rafała Markowskiego. Swoją karierę rozpoczęła od wydania debiutanckiego albumu studyjnego Będę silna w 2001 roku. Promowała go singlami Opętanie, Drogi kolego, a także Musisz być pierwszy. Utworem Świat się pomylił w 2007 roku wygrała w konkursie Premiery 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Otrzymała także nagrodę dziennikarzy. Prywatnie związana jest z Jackiem Kopczyńskim, który jest aktorem teatralnym i telewizyjnym. Mają syna Filipa, który urodził się w 2008 roku. Na swoim koncie Markowska ma osiem albumów. Z czego dwa pokryły się platyną, a jeden złotem.

Dawid Kwiatkowski świętuje swój kolejny sukces! To wszystko dzięki jego nowej piosence

Sonia Maselik BLA BLA BLA w Radiu SuperNova

Patrycja Markowska z nowym singlem? Tym zdjęciem zaskoczyła fanów!

Patrycja Markowska szykuje nowy utwór. Artystka znana jest z tego, że uwielbia pokazywać najważniejsze momenty ze swojego życia w portalach społecznościowych. Bardzo często w ten sposób informuje swoich fanów o sukcesach i porażkach życiowych. Jednak tym razem, Patrycja postanowiła pochwalić się, że jest w studiu, wraz z Mariuszem Obijalskim, który jest pianistą jazzowym, kompozytorem, aranżerem, producentem. To oznacza, że trwają pracę nad najnowszym kawałkiem. Niestety nie ma informacji kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera, ale na pewno dowiecie się tego z radiosupernova.pl.