Patrycja Markowska

i

Autor: AKPA

nowa pasja

Patrycja Markowska i jej nowa pasja. W życiu gwiazdy czas na zmiany

2024-03-08 13:09

Patrycja Markowska nie zwalnia tempa i ciągle stawia na zmiany. Najpierw pochwaliła się, że znowu jest zakochana, a teraz oddaje się nowej pasji. Wszystko wskazuje na to, że to jej "5 minut”.

Patrycja Markowska lubi w ostatnim czasie, zaskoczyć swoich fanów. Najpierw wieści o wielkiej miłości gwiazdy, a teraz to! Piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym oddaje się nowej pasji. Można powiedzieć, że Markowska nie stoi w miejscu, tylko walczy o swoje!

Patrycja Markowska spędza ferie z nowym partnerem. Piosenkarka pokazała pierwsze wspólne zdjęcie

Patrycja Markowska - ze sceny prosto na ring

Całkiem niedawno, wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których spędza czas ze swoim partnerem. Gwiazda postanowiła nie ujawniać swojego wybranka. Teraz zaskoczyła fanów nowymi ujęciami. Tym razem, zdjęcie z treningu bokserskiego wywołało niemałe poruszenie. „Nazywam moją trenerkę @kristina_boriss sadystką z Grodna (bo stamtąd pochodzi) bo mimo, że ma twarz aniołka, nieźle potrafi dać w kość. Tu jedna z nielicznych chwil odpoczynku” - napisała Patrycja na Instagramie. Nie zabrakło również komentarzy zaskoczonych fanów: „Zazdroszczę Ci że masz taką motywację do ćwiczeń, mi jej zdecydowanie brakuje”, „No proszę jakie zmiany życzę wytrwałości i przyjemnych zakwasów”, „Kochana dajesz radę” - czytamy.

Patrycja Markowska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Jej ojciec - Grzegorz Markowski - jest znanym muzykiem i liderem zespołu "Perfect" od 1980 roku. Patrycja ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych oraz liczne współprace z szanowanymi i popularnymi muzykami. Piosenkarka zdobyła również wiele nagród, między innymi Eska Music Award w 2008 roku. Największą popularność dał jej przebój "Świat się pomylił" oraz album pt. "Mój czas". Współpracowała z takimi gwiazdami muzyki jak: Grzegorz Skawiński, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, O.S.T.R. oraz Ray Wilson.

Patrycja Markowska wywiad