Pan Badi prezentuje pierwszy singiel. Nowoczesne brzmienie z lat 90

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Pan Badi prezentuje pierwszy singiel. Nowoczesne brzmienie z lat 90

Pan Badi prezentuje pierwszy singiel. Nowoczesne brzmienie z lat 90

2022-05-25 7:04

Pod nieoczywistym pseudonimem kryje się Adrian Burek muzyk, songwriter, wokalista. Pokazał się szerszej publiczności docierając do odcinków live w 10 edycji The Voice Of Poland. Do tej pory tworzył pod własnym nazwiskiem. Artysta postanowił rozpocząć́ kolejny etap w swoim życiorysie, dając upust wodzom jego muzycznych fantazji. Jego dotychczasową twórczość́ znajdziecie na jego kanale na YouTube, portalach streamingowych i jego Instagramie.

Pan Badi prezentuje pierwszy singiel. Artysta stawia na nowoczesne brzmienia z nutką lat 90. Łatwo wpadający w ucho bit, dopełnia melodyjny tekst. Utwór napisał wraz z młodym producentem Mayke. Duet stawia na nowy, oryginalny i nieszablonowy styl. Od melancholijnych elektronicznych brzmień, po imprezowe bangery. Utwór miło jest tego idealnym przykładem. Co artysta mówi o swoim projekcie? Pan Badi to spełnienie moich muzycznych fantazji. To wygodna super maska coś w rodzaju muzycznego alter ego. Bob Dylan miał swojego Zigiego, ja mam swojego Badiego. Potrzebowałem takiego resetu. Chciałem odciąć się od traktowania mojej twórczości przez pryzmat programu telewizyjnego. Chce pokazać́ wszystkim swoją muzykę. Jestem wesołym gościem, który niepotrzebnie otrzymał przydomek introwertycznego smutasa

Kim jest Pan Badi?

Pod nieoczywistym pseudonimem kryje się Adrian Burek - muzyk, songwriter, wokalista aktywnie współpracujący z wieloma artystami. Pokazał się szerszej publiczności z powodzeniem docierając do odcinków live w 10 edycji The Voice Of Poland. Do tej pory tworzył pod własnym nazwiskiem, współtworzy również zespół No Behind. Artysta postanowił rozpocząć kolejny etap w jego życiorysie, dając upust wodzom jego muzycznych fantazji. Jego dotychczasową twórczość znajdziecie na jego kanale na YouTube,portalach streamingowych i jego instagramie. Kocha śpiewać i komponowac. Od pewnego czasu tworzy wraz z młodym producentem Mayke. Duet stawia na nowe, oryginalne kompozycje które trafią do każdego. Od melanchilijnych elektronicznych brzmień po imprezowe bangery. Utwor miło jest tego idealnym przykładem. Jak deklaruje Pan Badi co miesiąc będzie pojawiał się nowy utwór. Zabrane utwory zostaną zamknięte w oficjalnej płycie. Będzie różnorodnie - to pewne.