Bedoes

i

Autor: fot. Maksym Rudnik/SBM Label

Oświadczyny na koncercie Bedoesa. Raper zapowiedział wizytę na weselu!

2021-07-21 11:37

O takiej chwili marzy chyba każdy fan. Podczas ostatniego koncertu Bedoesa wydarzyło się coś niespodziewanego. Jeden z wielbicieli rapera oświadczył się swojej dziewczynie. Po koncercie artysta za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poprosił o dane narzeczonych i zapowiedział, że pojawi się na ich weselu.

Bedoes - oświadczyny na koncercie popularnego rapera zaskoczyły wszystkich biorących w nim udział fanów. Znany z hitów Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach czy Nadchodzi lato reprezentant polskiej sceny hip-hopowej gra ostatnio sporo koncertów, na które przychodzą tłumy jego wielbicieli. Podczas ostatniego z nich, jaki miał miejsce w Krakowie, doszło do nietypowej sytuacji. Jeden z fanów rapera postanowił skorzystać z okazji i na oczach setek, a może nawet tysięcy osób wyznał miłość swojej dziewczynie i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Gdy stojący wokół fani zauważyli, co się dzieje, rzucili się na narzeczeństwo z gratulacjami. Życzenia szczęścia i pomyślności na nowym etapie życia popłynęły również od samego Bedoesa, który zapowiedział swoją wizytę na weselu. Jeśli ktoś myślał, że to żart, był w błędzie. Za pośrednictwem Instagrama artysta poprosił, by para odezwała się do niego, bo zgodnie z tym, co powiedział na scenie, chciałby wziąć udział w ich imprezie weselnej.

Jakim polskim raperem jesteś? Dowiedz się rozwiązując nasz quiz!

Pytanie 1 z 7
Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Oświadczyny na koncercie Bedoesa

Takiej niespodzianki z pewnością nie spodziewali się przyszli państwo młodzi. Który fan nie chciałby gościć Bedoesa na swoim weselu? Wielbiciele twórczości rapera po raz kolejny docenili jego dystans oraz podejście, jakie ma do swoich fanów. Warto wspomnieć, że jakiś czas temu na popularności zyskało wideo, na którym widać, jak artysta traktuje fana, który odważył się wskoczyć na scenę. Jeśli chodzi natomiast o zaręczyny, to niedawno do podobnej sytuacji doszło również na koncercie Sariusa.

Te piosenki napisał Ed Sheeran
Źródło: Oświadczyny na koncercie Bedoesa. Raper zapowiedział wizytę na weselu!