Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA

polskie seriale

Ostatni odcinek Pierwszej miłości już niedługo! Wiemy kiedy zaczyna się przerwa wakacyjna 2024

2024-06-21 15:20

Jak co roku o tej porze fani Pierwszej miłości zastanawiają się, kiedy w telewizji zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu przed wakacjami 2024. Wiadomo już, że finał sezonu będzie obfitował w wiele wątków, które zostaną kontynuowane dopiero na jesień wraz z nową ramówką Polsatu. Sprawdź kiedy w telewizji zostanie wyemitowany ostatni odcinek Pierwszej miłości przed wakacjami i kiedy ponownie powrócą nowe perypetie bohaterów z Wrocławia i Wadlewa.

Kiedy jest ostatni odcinek Pierwszej miłości przed wakacjami? Które wątki zostaną wyjaśnione, a które będą trzymać widzów w niepewności aż do jesieni? Zawsze w okolicach czerwca fani serialu mają gorszy humor. Wszystko przez to, że odcinki ich ulubionej, polskiej telenoweli dobiegają końca ze względu na wakacyjną przerwę. Kiedy ostatni odcinek Pierwszej miłości przed wakacjami w TV? Wiemy już, że niektóre wątki serialu zostaną wyjaśnione dopiero na jesień i dojdzie wtedy między innymi do starca Grażyny (Grażyna Wolszczak) z Michałem (Wojciech Błach), a wszystko przez zdradę mężczyzny z byłą żoną Ewą (Ewa Gawryluk). Oprócz tego po wakacjach rozwinie się też wątek Artura (Łukasz Płoszajski) w Wadlewie, a także sytuacja Melki (Ewa Jakubowicz) i jej nowego męża Reterskiego (Stefan Pawłowski) oraz zakochanego w dziewczynie Piotrka (Michał Mikołajczyk).

ZOBACZ TAKŻE: Serialowa Marlenka z Pierwszej miłości nie jest jedna. Córkę Kaliny Domańskiej grają dwie osoby!

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

Pierwsza miłość 2024: ostatni odcinek przed wakacjami [DATA]

Kiedy jest ostatni odcinek Pierwszej miłości przed wakacyjną przerwą 2024? To już pewne! Widzowie po raz ostatni obejrzą Pierwszą miłość w piątek 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00. Nowe odcinki Pierwszej miłości oraz perypetie bohaterów mieszkających we Wrocławiu i w Wadlewie, powrócą wraz z jesienną ramówką najprawdopodobniej na początku września. Będziecie tęsknić?

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądała Grażyna Wolszczak. Aktorka "Pierwszej miłości" mocno się zmieniła