KARTKI OKAZJONALNE

Obrazki na imieniny Mikołaja. Darmowe kartki z życzeniami dla solenizanta

2023-12-06 8:15

Imieniny Mikołaja widnieją w kalendarzu wiele razy w roku, jednak najpopularniejszą datą świętowania jest 6 grudnia. To idealny moment na złożenie życzeń solenizantom, którzy tego dnia obchodzą dzień swojego imienia. Z tej okazji przygotowaliśmy wierszyki i obrazki, które możecie wysłać Mikołajom w dniu ich święta!

Życzenia na imieniny Mikołaja poszukiwane są przez wiele osób. Czego życzyć Mikołajowi w dniu jego święta? W ostatnich latach coraz więcej osób odchodzi od świętowania imienin, jednak mimo wszystko warto pamiętać o solenizantach i życzyć im wszystkiego najlepszego! Według księgi imion Mikołaj jest pewny siebie, pracowity i konsekwentny w działaniu. Podąża prostą drogą, pomaga innym i potrafi być mocno pedantyczny. Potrafi odegrać każdą rolę, nawet stwarzać pozory niezwykle nieśmiałego. Ludzie go lubią i szybko potrafią mu zaufać. Jeśli znasz mężczyznę o imieniu Mikołaj, złóż mu najlepsze życzenia!

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta

Życzenia dla Mikołaja obrazki imieninowe

Mikołaj imieniny obchodzi 1, 14 lutego, 21 marca, 9, 19 maja, 2, 18 czerwca, 9 lipca, 10, 25 września, 13 października, 12, 13 listopada, jednak najczęściej mężczyźni o tym imieniu świętują 6 grudnia. Jeśli więc znasz panów o tym imieniu, złóż im imieninowe życzenia! Możesz pobrać gotowe kartki ze stron takich jak:

  • kartki4you.pl
  • kartki-zyczenia.pl
  • kartkolandia.pl
  • e-kartki.net.pl

lub z naszej galerii, która znajduje się na górze tego artykułu. Darmowe obrazki na imieniny Mikołaja, będą idealne do wysłania poprzez wiadomość MMS, na Facebooku lub WhatsAppie.

Sonda
Lubisz obchodzić Mikołajki?