Norbi

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Norbi - wiek, gdzie mieszka, żona, dzieci, utwory, wzrost, zarobki, Instagram

2024-01-04 13:16

Norbi to tak naprawdę Norbert Dudzik, którego wiele osób zna z piosenki "Kobiety są gorące". Jeszcze inni kojarzą go z telewizji, a dokładnie z teleturniejów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. Ile zarabia Norbi? Kim jest jego żona i gdzie mieszka? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Norbi - wiek, wzrost
 2. Norbi - gdzie mieszka
 3. Norbi - żona, dzieci
 4. Norbi - utwory
 5. Norbi - zarobki
 6. Norbi - Instagram

Norbi - wiek, gdzie mieszka, żona, dzieci, utwory, wzrost, zarobki, Instagram: taki frazy są poszukiwane przez wielu internautów. Norbi, to tak naprawdę Norbert Dudziuk - polski piosenkarz oraz prezenter telewizyjny i radiowy. Artysta na rynku fonograficznym zadebiutował 1997 roku albumem studyjnym Samertajm, który promował singiel Kobiety są gorące. Numer stał się ogólnopolskim hitem i do dziś nuci go wiele osób. Co ciekawe, Norbi w 1998 roku zdobył za swój przebój muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku - dance & techno i był również nominowany do tytułu fonograficznego debiutu roku. Artysta ma na swoim koncie występ w Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, jesienią 2018 został prowadzącym teleturnieju TVP1 Jaka to melodia, a od września 2019 jest prowadzącym teleturnieju TVP2 Koło Fortuny.

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Norbi - wiek, wzrost

Ile lat ma Norbi? Artysta urodził się 2 maja 1972 roku w Ostródzie, więc jak łatwo można obliczyć ma 51 lat. Internauci zastanawiają się także, ile wzrostu ma Norbi? Okazuje się, że polski piosenkarz mierzy 180 cm wzrostu.

Norbi - gdzie mieszka

Wiele osób nurtuje pytanie, gdzie mieszka Norbi? W 2016 roku muzyk przeprowadził się z Warszawy do 300-metrowej willi położonej tuż pod mazowieckim Radomiem. Imponująca nieruchomość należy do jego trzeciej żony, Marzeny Chełmińskiej. Norbi od zawsze był fanem mieszkania w dużym mieście, jednak dla żony przeprowadził się na wieś.

Norbi - żona, dzieci

Życie prywatne Norbiego ciekawi wiele osób. Okazuje się, że mężczyzna był trzy razy żonaty. Jego pierwszą żoną była Julia, z którą ma córkę Igę, następnie po rozwodzie ożenił się z Marleną Jagłowską, a w marcu 2016 roku zawarł trzeci związek małżeński, tym razem z Marzeną Chełmińską.

Norbi - utwory

Norbi ma na swoim koncie wiele piosenek. Do najpopularniejszych utworów artysty należą kawałki takie jak:

 • Kobiety są gorące
 • Nie zaczepiaj mnie
 • Wszyscy razem
 • Chcemy bawić się
 • Materacci

Norbi - zarobki

Ile zarabia Norbi? Zarobki gwiazd zawsze ciekawią wiele osób, jednak jak wiadomo jest to sprawa prywatna i nie ujawniona publicznie. Dzięki stronie katalogartystow.pl wiemy, że Norbi za zagranie na weselu bądź innej okoliczności bierze od 9 000 zł. Do tego należy dodać także występy w telewizji w roli artysty, jak i prowadzącego, a także pensję gospodarza Koła Fortuny, emitowanego na TVP2.

Norbi - Instagram

Norbi jest aktywny na Instagramie. Znajdziemy go bez problemu wpisując w lupkę jego oficjalną nazwę @norbi_official.