Niski pressing od Muchy! To może być hit wakacji

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Niski pressing od Muchy! To może być hit wakacji

Niski pressing od Muchy! To może być hit wakacji

2022-05-30 7:04

Niski pressing to kolejny singiel od poznańskiego rapera Muchy, Adasha i Eddiego. Mucha, choć ma dopiero 26 lat, na co dzień prowadzi własny barber shop, który jest już znany w całej Polsce. Raper zdradził nam, że od dziecka słucha wszelkiej maści hip hopu, rapu, rnb, drillu i trapu. Inspiruje się także sceną muzyczną z UK, Niemiec, Włoszech i Francji.

W jego poprzednich utworach można doszukiwać się niezliczonych alegorii do wcześniej wspomnianych gatunków. Twórca najczęściej odwołuje się do swojego życia. W utworze Boki są od zera bezpośrednio nawiązuje do swojej pracy i sytuacji w życiu. Mucha ma również świetny kontakt ze swoimi słuchaczami, prowadzi otwarty dialog, a fani są inspiracją do utworów. Do napisania utworu Polski Rick Ross zainspirowały go komentarze słuchaczy, którzy po obejrzeniu innych teledysków trafnie zauważyli, że Mucha upodabnia się do Rick Rossa naśladując jego posturę i specyficzny styl ubierania.

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Piosenka Niski pressing to utrzymana w afrodrillowym klimacie zabawa słowem. Utwór odwołuje się do znanych postaci internetowych oraz sportowców. Chociaż bit i flow zmienia się wielokrotnie, to przekaz jest cały czas ten sam. Mucha mówi o tym, jak ważna jest w konsekwencja w działaniu oraz inwestowanie w siebie - raper od początku swojej drogi podkreśla, że jest niezależnym artystą, który sam doszedł do wszystkiego. Raper udowadnia, że ciężka praca i szczera pasja mogą wynieść każdego na szczyt, jednocześnie nie boi się mówić wprost o problemach jakie napotyka na co dzień na swojej drodze. Takie połączenie niesie niezwykle inspirujący, szczególnie dla młodego pokolenia, przekaz. Taką właśnie ścieżką Mucha kroczy od samego początku.