Gwiazdy

Natalia Kukulska pozbyła się burzy loków. Tak wygląda w krótkich włosach

2024-02-13 14:44

Natalia Kukulska, znana ze swojego charakterystycznego stylu, a dokładnie burzy kręconych włosów, postawiła na odważną zmianę wizerunku. Na Instagramie pokazała się w zupełnie nowym uczesaniu - "Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji" - napisała piosenkarka. Nie mniej jednak, warto odnotować tak spektakularną metamorfozę i pokazać, jak zmieniła się piosenkarka.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, która działa na rynku muzycznym od 1986 roku! miała zaledwie 10 lat, kiedy ukazał się jej debiutancki album "Natalia" skierowany do najmłodszych słuchaczy. Nieco starsza publiczność zna ją z takich numerów jak "Im więcej ciebie tym mniej", "Piosenka światłoczuła", czy "Dłoń". Piosenkarka cały czas koncertuje i nagrywa nowe piosenki. Oprócz tego jest spełnioną mamą Jana, Anny oraz Laury, a także żoną perkusisty Michała Dąbrówki. 48-latka prowadzi zatem spokojne ułożone życie i ciężko doszukać się w nim jakichkolwiek kontrowersji. Jej nazwisko znalazło się jednak w nagłówkach portali plotkarskich za sprawą odmienionego wyglądu. Natalia skusiła się na ostre cięcie! Zobaczcie, jak teraz wygląda piosenkarka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska wydała majątek na świąteczny prezent dla dzieci. Piosenkarka stawia na ich rozwój

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Natalia Kukulska pokazała się w krótkich włosach

Natalia Kukulska bardzo powoli zbliża się do 50-tki, a mimo to wygląda bardzo młodzieżowo. Piosenkarka uwielbia modę i chętnie eksperymentuje ze swoją garderobą, wybierając modne ubrania i dodatki. Dba również o wygląd i pracuje nad smukłą sylwetką. Niedawno postanowiła również zmienić coś w swojej fryzurze, dlatego też, kiedy ścięła swoje bujne loki, wszystkie oczy zostały zwrócone w jej stronę.

Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji - to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam ale i musiałam. Lekko mi i już wiosennie… - napisała Kukulska na Instagramie.

Wyglądasz super - skomentowała Justyna Steczkowska - Spanialsko wyglądasz - dodała Marzena Rogalska - Zdecydowanie jaram się - napisała Ania Karwan - No i ładnie - pochwaliła Anita Lipnicka - To nie przypadek. Coś czuję, że ukaże się coś nowego muzycznego - rozważa jeden z fanów Natalii.