Dziewczyna uśmiech

i

Autor: Pixabay

Najlepsze żarty na Prima Aprilis 2023. Jakie zrobić psikusy?

Prima Aprillis to dzień, w którym niemalże wszystkie żarty, nawet te najbardziej odjechane, zostaną nam wybaczone. W końcu święto to polega na robieniu sobie drobnych psikusów i wkręcaniu znajomych. Jakie żarty warto zrobić w Prima Aprilis? Sprawdźcie nasze propozycje na 1 kwietnia.

Spis treści

  1. Prima Aprilis 2023 - żarty

Jakie żarty na Prima Aprilis? Jeśli szukacie inspiracji, to dobrze trafiliście. Mamy ich całkiem sporo! 1 kwietnia to dzień, w którym nie tylko można pozwolić sobie na więcej, ale również trzeba samemu uważać, by nie zostać nabranym. Psikusy czekają bowiem na każdym kroku i nie mamy tu tylko na myśli waszych bliskich, ale również gwiazdy show-biznesu, które wkręcają fanów w mediach społecznościowych. Warto pamiętać o tym, że nie można przesadzić. Co za dużo, to niezdrowo. Nasze propozycje na najlepsze żarty na Prima Aprilis pozwolą wam rozbawić znajomych, ale nie obrazić.

Sonda
Prima Aprilis - czy lubisz robić żarty?

Prima Aprilis 2023 - żarty

Jakie są najlepsze żarty na Prima Aprilis? Z pewnością te, które nie naruszają czyjejś prywatności czy też nie wprowadzają w zły nastrój. Mamy kilka pomysłów na bezpieczne psikusy.

  • przestaw wskazówki w zegarku
  • zamień cukier z solą
  • wyciągnij pilota od telewizora
  • zmień komuś dzwonek w telefonie
Polacy grają w Kamień, Papier, Nożyce - EwelinaPyta