Na śniadanie mogłabym jeść tylko majonez! Doda w Poranku Radia SuperNova szczerze o płycie i swoim relity-show

i

Autor: Paweł Wiszniewski Na śniadanie mogłabym jeść tylko majonez! Doda w Poranku Radia SuperNova szczerze o płycie i swoim relity-show

Na śniadanie mogłabym jeść tylko majonez! Doda w Poranku Radia SuperNova szczerze o płycie i swoim relity-show

2022-10-24 9:01

Doda odwiedziła w poniedziałek, 24 października 2022 roku, studio Radia SuperNova. Artystka postanowiła opowiedzieć o swoim najnowszym albumie Aquaria, a także co je na śniadanie. W porannym programie nie mogło zabraknąć również premiery utworu Wodospady.

Doda świętuje nową płytę Aquaria. Nic więc dziwnego, że wpadła do porannego programu Radia SuperNova, żeby pochwalić się swoim wydawnictwem. Oprócz nowego krążka, Doda zaprezentowała singiel Wodospady, który jest czołówką do jej reality-show Doda. 12 kroków do miłości. Artystka w trakcie rozmowy z Kubą Adamiakiem zdradziła jak powstawał album, a także jak długo fani musieli czekać na nowy krążek. Doda w programie śniadaniowym SuperNovy Dzień opowiedziała również co jada na śniadanie. Posłuchajcie całej rozmowy Kuby i Dody już teraz tylko na radiosupernova.pl.

Listen to "Na śniadanie mogłabym jeść tylko majonez! Doda w Poranku Radia SuperNova szczerze o płycie i swoim relity-show" on Spreaker.