Msza święta

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Msza święta ONLINE i TV 12.09.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2021-09-11 8:00

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Od miesięcy obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust, w sklepach, biurach czy tez świątyniach obowiązuje natomiast limit osób, mogących jednocześnie przebywać w tych miejscach. Z tego też względu duża część wiernych nie jest w stanie normalnie uczestniczyć w nabożeństwach. Świetną alternatywą dla tych osób są transmisje na żywo z mszy świętej, które oglądać można zarówno w TV, jak i online. Sprawdźcie plan transmisji mszy na niedzielę, 12 września 2021 roku.

Msza święta ONLINE i TV 12.09.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie i kiedy szukać transmisji z mszy w niedzielę, 12 września? Poniżej znajdziecie harmonogram nabożeństw transmitowanych tego dnia w ramówce telewizyjnej. Msze święte od pewnego czasu regularnie pojawiają się w telewizji z racji tego, że wielu wiernych nie jest w stanie uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w kościele.

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

W niedzielę 12 września harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

  • 7:00 w TVP1 - Msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
  • 9:00 w Polsat News - Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • 12:00 w TVP1 - Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej
  • 12:00 w TV Trwam - Uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie
Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku.

Źródło: Msza święta ONLINE i TV 12.09.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam