KIEDYŚ I DZIŚ

Mówią na nią "Czarna Mamba". Tak Iwona Pavlović zmieniła się przez lata. Była nawet blondynką!

2024-05-05 20:58

Iwona Pavlović słynie ze swoich czarnych, kruczych włosów. To dzięki nim została okrzyknięta "Czarną Mambą". Mało osób pamięta jednak, że kiedyś tancerka była blondynką, a raz na żywo pokazała się nawet w afrolokach. Jej metamorfozę możecie zobaczyć w naszej galerii. Od Iwony Pavlović ciężko oderwać wzrok!

Iwona Pavlović dała się poznać wszystkim jako jurorka Tańca z Gwiazdami. Początkowo można było oglądać ją w programie emitowanym w telewizji TVN, a następnie razem z formatem przeszła do Polsatu, w którym nadal jest szanowaną jurorką. Taniec to nie tylko pasja Iwony Pavlović, ale przede wszystkim zawód. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Najpierw trenowała taniec ludowy, a w wieku 15 lat, zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego. W kolejnych latach zdobyła wiele wyróżnień i nagród, a w 1997 roku razem ze swoim partnerem Arkadiuszem Pavloviczem, założyli wspólną szkołę tańca. Po zakończeniu kariery tanecznej Iwona Pavlović została sędzią międzynarodowym, a także szkoliła pod swoimi skrzydłami wiele znanych osób w tym Agustina Egurrolę. Rafała Maseraka, Tomasza Baranskiego, czy też Olę Jordan, z którą zresztą zasiadała w Tańcu z Gwiazdami jako jurorka.

Dlaczego Maciej Musiał zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami | wywiad ramówka Polsat

Iwona Pavlović - kiedyś i dziś

Iwona Pavlović słynie z elegancji, dobrych manier i nienagannego wyglądu. Zawsze prezentuje się zjawiskowo i jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. Jej stylizacje potrafią wpaść w oko, a fryzury i dość wyraźne kolczyki, powodują w innych sam zachwyt. Tancerka słynie również ze swoich czarnych włosów, dlatego też okrzyknięto ją "Czarną Mambą". Jednak czy wiedzieliście, że kiedyś Iwona Pavlović była blondynką? Ciężko sobie wyobrazić, a jednak! W takim wydaniu zasiadała nawet na krześle jurora w Tańcu z Gwiazdami. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia jej metamorfozy. Będziecie zaskoczeni!

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Iwona Pavlović wyjawiła prawdę