Krzysztof Stanowski

i

Autor: AKPA

Move Federation - KONFERENCJA. Kiedy jest i gdzie oglądać? [DATA, GODZINA]

Move Federation 2022 wkracza na rynek z przytupem, angażując największe gwiazdy polskiego internetu. Wydarzenie, które ma być prawdziwą rewolucją, jeśli chodzi o świat sportu, już teraz budzi wielkie zainteresowanie. Więcej szczegółów poznamy podczas pierwszej konferencji. Sprawdźcie, gdzie i o której oglądać konferencję Move Federation 2022.

Konferencja Move Federation 2022 - gdzie i kiedy oglądać? Te pytania zdają się być kluczowe dla wszystkich fanów sportu, których zainteresowało powołanie do życia nowej organizacji. Tym bardziej, że angażuje ona naprawdę wielkie nazwiska, jeśli chodzi o świat mediów społecznościowych i YouTube'a. Zaledwie kilka dni temu świat dowiedział się o Move Federation, czyli wydarzeniu, które ma przedefiniować piłkę nożną taką, jaką znamy. Boisko w kształcie elipsy, gra bez zmian, zupełnie nowy sposób punktowania oraz korzystanie z pomocy... superbohatera - to wszystko ma czekać na widzów, którzy zdecydują się na wykupienie dostępu do gali, którą swoim nazwiskiem promuje popularny i ceniony w świecie sportu Krzysztof Stanowski. To właśnie dziennikarz poprowadzi pierwszą konferencję Move Federation, w trakcie której dowiemy się więcej o samym wydarzeniu.

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Konferencja Move Federation - data i godzina

Zgodnie z zapowiedziami pierwsza konferencja Move Federation odbędzie się w poniedziałek, 17 października. Spotkanie wystartuje punktualnie o godzinie 20:00. Informacja ta została potwierdzona w mediach społecznościowych organizacji.

Konferencja Move Federation - gdzie oglądać?

Transmisję live ze spotkania, której gospodarzem będzie Krzysztof Stanowski, będzie można obejrzeć na YouTubie Kanału Sportowego.

Sonda
Move Federation - czy będziesz oglądać?