Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

i

Autor: AKPA

Celebryci

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli kiedyś parą. Dzieliło ich 15 lat!

2023-06-04 10:43

Gdy się poznali, ona była debiutującą wokalistką, a on odnoszącym sukcesy aktorem. I choć niewiele mówili o swoim życiu prywatnym, każde ich pojawienie się na imprezach branżowych było szeroko komentowane przez media. Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu.

Dziś cała Polska mówi o zaręczynach Roksany Wegiel i Kevina Mgleja. Na początku lat 2000 równie dużo emocji budził związek debiutującej na polskiej scenie muzycznej Moniki Brodki i starszego od niej o 15 lat popularnego aktora Jana Wieczorkowskiego. Znana z hitów Ten, Granda czy Sadza artystka dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w 3. edycji programu Idol. Niedługo po zwycięstwie w talent show na rynku ukazał się jej debiutancki album, który odniósł spektakularny sukces i otworzył wrota do trwającej dziś kariery. Za kulisami jednego z koncertów promujących wydawnictwo nastoletnia piosenkarka miała poznać ówczesną miłość swojego życia - Jana Wieczorkowskiego. O związku Brodki z o 15 lat starszym od niej aktorem rozpisywały się wszystkie media, choć oni sami nigdy nie skomentowali łączącej ich relacji. Regularnie pojawiali się jednak na imprezach branżowych, podczas których nie szczędzili sobie czułości.

Najgłośniejsze rozstania polskich gwiazd. Te relacje nie przetrwały próby czasu

Brodka o Sarze, Roxie i Viki. Sama zaczynała jako nastolatka!

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Na początku swojej artystycznej drogi Monika Brodka była łakomym kąskiem dla tabloidów i raczkujących serwisów internetowych. Szczególnie szeroko komentowany był jej związek z Janem Wieczorkowskim. Redaktorzy tytułów plotkarskich prześcigali się w tworzeniu teorii dotyczących zerwania tych dwoje. Jednym z nich miała być rzekomo awantura spowodowana... brakiem chęci ze strony piosenkarki do zdania egzaminu dojrzałości. 

Jesteśmy w tej chwili w trakcie zamierzonej ciszy medialnej. Monika skupiła się na nauce, chodzi na korepetycje i poważnie myśli o zbliżających się egzaminach maturalnych. Do studia wejdzie dopiero po maturze. Wtedy zacznie nagrywać album, którego premierę jej wytwórnia planuje na jesień 2006 roku - zapewniali wówczas jednak jej menadżerowie.

Ani Monika, ani Jan nigdy nie podali oficjalnych powodów swojego rozstania. Nigdy też nie udzielili wspólnego wywiadu czy nie wystąpili na okładce któregoś z popularnych magazynów. Aktor pozostaje od 2010 roku w związku małżeńskim z Urszulą Karczmarczyk-Wieczorkowską. Brodka natomiast nie komentuje swojego życia prywatnego i skupia się na karierze muzycznej.

Źródło: Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli kiedyś parą. Dzieliło ich 15 lat!