Miss Polonia

i

Autor: AKPA Miss Polonia

WYNIKI

Miss Polonia 2023 jest już znana. Kto zdobył tytuł najpiękniejszej?

2023-07-03 8:43

Wielki finał konkursu Miss Polonia 2023 za nami. W piątkowy wieczór 30 czerwca poznaliśmy oficjalne wyniki i dowiedzieliśmy się komu ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu - Krystyna Sokołowska przekazała koronę. W dalszej części artykułu poznacie pełne wyniki finału Miss Polonia 2023.

Miss Polonia 2023 - WYNIKI są już znane. Kto zdobył koronę najpiękniejszej? Konkursy piękności od lat cieszą się ogromnym powodzeniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Za nami finałowa gala konkursu Miss Polonia 2023, podczas której 19 kandydatek z całej Polski walczyło o nagrodę główną. Jest nią oczywiście korona, prestiżowy tytuł i reprezentowanie Polski na prestiżowych konkursach piękności na całym świecie, w tym w znanym konkursie Miss World. Finałowa gala Miss Polonia 2023 odbyła się w Zakopanem 30 czerwca, a wydarzenie poprowadzili Izabella Krzan, Krystyna Sokołowska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak. Oprócz prowadzących i kandydatek na scenie pojawili się także Doda, Dominik Dudek i zespół Komodo. Kim jest Miss Polonia 2023? Wyniki konkursu są już znane!

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

WYNIKI Miss Polonia 2023

Kto został Miss Polonia 2023? W piątkowy wieczór dziewiętnaście kandydatek zaprezentowało się w przeróżnych kreacjach znanych projektantów. Na scenie olśniewały publiczność sukniami wieczorowymi, koktajlowymi i strojami sportowymi. W końcu nadszedł ten moment i poznaliśmy nową Miss Polonia. Koronę najpiękniejszej Polki z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu Krystyny Sokołowskiej otrzymała Ewa Jakubiec. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Polonia 2023 - Ewa Jakubiec
  • I wicemiss - Natalia Grabowska
  • II wicemiss - Kornelia Gołębiewska
  • Miss Polonia Monnari - Martyna Mendelska
  • Miss Polonia publiczności - Sandra Samrowska
  • Miss Piękna z przesłaniem - Agnieszka Orzoł

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Ewa Jakubiec - kim jest nowa Miss Polonia 2023?

Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec z numerem 11. Nowa Miss Polonia ma 26 lat jest dyplomowaną pielęgniarką w trakcie specjalizacji anestozjologicznej. Pracuje w zawodzie w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Pasją Ewy jest modeling - uwielbia pokazy mody oraz sesje zdjęciowe.

Listen on Spreaker.