Meghan Markle

i

Autor: Archewell/Ferrari Press/East News

Meghan Markle obraziła się na Michelle Obamę. Nie zaprosi jej do swojego projektu

2021-09-09 20:56

Meghan Markle wciąż nie może wybaczyć Barackowi i Michelle Obamom, że wraz z księciem Harrym nie znalazła się na liście gości przyjęcia, które para prezydencka zorganizowała w sierpniu z okazji 60. urodzin Baracka Obamy. Żal księżnej do byłej pierwszej damy jest tak duża, że postanowiła ona zrezygnować z zaangażowania jej ze swojego najnowszego projektu.

Po wyprowadzce z Londynu Meghan Markle i książę Harry wyraźnie wzorują się w swoich działaniach na Baracku Obamie i jego żonie. Były prezydent po zakończeniu drugiej kadencji wraz z Michelle zaangażował się w najróżniejsze projekty Netflixa i Spotify oraz zaczął przemawiać podczas biznesowych spotkań. Para wydała też książki ze wspomnieniami i dziś wciąż pozostaje cenioną "power couple" w Stanach. Bardzo podobnie działają dziś Sussexowie. 

Nie jest też tajemnicą, że po zamieszkaniu w USA Meghan Markle i książę Harry mieli ambicje, by trafić do tamtejszej śmietanki towarzyskiej. Sussexowie i Obamowie zresztą dobrze znali się już wcześniej i wydawało się, że zostaną na miejscu w bliskim kontakcie. Para bardzo zdziwiła się więc, gdy w sierpniu nie otrzymała zaproszenia na 60. urodziny Baracka Obamy - zamiast nich na przyjęciu bawili się jednak Beyonce i Jay-Z czy Chrissy Teigen i John Legend...

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Meghan Markle zawiedziona

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle jest tak zawiedziona brakiem zaproszenia na tamtą imprezę, że całkowicie straciła ochotę na utrzymywanie kontaktu z Obamami. Żona księcia Harry'ego w ostatnim czasie planowała zaprosić Michelle Obamę do projektu serialu animowanego, który realizuje z Netflixem, jednak po ostatnim poniżeniu... ma zamiar z tego zrezygnować. 

Jak czytamy, na miejsce Michelle Obamy Meghan Markle planuje zaprosić swoją dobrą przyjaciółkę i sąsiadkę, Oprah Winfrey. To właśnie ona przeprowadziła z Sussexami głośny wywiad wyemitowany wiosną i pozwoliła im wypowiedzieć głośno wszystkie ich zarzuty wobec rodziny królewskiej. Meghan nie ma więc żadnych wątpliwości, że jej może zaufać.

Spodziewaliście się, że tak łatwo wypaść z jej łask?

Źródło: Meghan Markle obraziła się na Michelle Obamę. Nie zaprosi jej do swojego projektu