Matura poprawkowa 2021: godzina. O której poprawka matury?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Matura poprawkowa 2021: godzina. O której poprawka matury? (MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS)

Matura poprawkowa 2021: godzina. O której poprawka matury?

2021-08-23 11:16

Do matury poprawkowej 2021 przystąpi aż 64 tysiące maturzystów. W tym roku odbywają się tylko i wyłącznie egzaminy pisemne. Maturalna poprawka dotyczy przede wszystkim uczniów, którzy nie zdali jednego obowiązkowego egzaminu i mają prawo, aby poprawić swój wynik. O której godzinie poprawka matury 2021?

Matura poprawkowa 2021: godzina to ważna kwestia dla tych, którym nie udało się zaliczyć matury w pierwotnym terminie. Nic więc dziwnego, że uczniowie, którzy za pierwszym podejściem nie zdali matury z jednego przedmiotu, chcą go poprawić i jak najszybciej aplikować na uczelnie wyższe, aby nie stracić roku. Niestety maturzysta, który nie zaliczył więcej niż jednego przedmiotu obowiązkowego, musi przygotować się i podejść do matury dopiero w następnym roku. Licealiści, wyniki poprawkowej matury otrzymają 10 września 2021 roku. To oznacza, że będą mieli bardzo mało czasu, aby wybrać swój wymarzony kierunek studiów. W 2021 roku tylko 81 procent absolwentów liceów zdało maturę, a wśród uczniów techników 63 procent. Co ciekawe, najwięcej chętnych do poprawki zgłosiło się chęć przystąpienia do pisemnego egzaminu maturalnego z matematyki. A tylko dwie osoby do matury z języka włoskiego.

Matura i egzamin ósmoklasisty 2022 - zmiany i nowe zasady. Jak będą wyglądać testy?

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Sonda
Zdajesz maturę poprawkową z matematyki?

Matura poprawkowa 2021: godzina. O której poprawka matury?

Matura poprawkowa 2021 godzina. We wtorek, 24 sierpnia 2021 roku, ponad 64 tysięcy abiturientów przystąpi do poprawkowego egzaminu maturalnego. Do poprawy matematyki usiądzie ponad 50 tysięcy uczniów, z czego 33,3 tysiące to tegoroczni maturzyści, a ponad 17 tysięcy to absolwenci z ubiegłych lat.

To koniec Teamu X?! Fani przypuszczają najgorsze!

Matura poprawkowa 2021 godzina. To najpopularniejsza fraza ostatnich kilkunastu godzin. Nie jest to dziwne, ponieważ uczniowie chcą mieć konkretną informację dotyczącą stawienia się przez nich na egzamin. Matura poprawkowa 2021 rozpocznie się punktualnie o godzinie 09:00 rano.

Źródło: Matura poprawkowa 2021: godzina. O której poprawka matury?