Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury! Będziesz w szoku

i

Autor: WBF Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury! Będziesz w szoku

Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury! Będziesz w szoku

2021-05-04 6:32

Matura to bardzo ważny egzamin, dzięki któremu mamy możliwość dalszej edukacji na uczelniach wyższych. Jednak okazuje się, że nie wszystkim popularnym gwiazdom, które znacie z anteny Radia SuperNova było po drodze na tak ważne wydarzenie w życiu. Którzy piosenkarze i piosenkarki nie mają matury? Ta lista zaskoczy każdego!

Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury! Większość z nas podeszła do egzaminu dojrzałości bez żadnego problemu. Część zapewne powtarzała egzamin w sierpniu, lub dokształciła się i ponownie postanowiła stawić czoła tak ważnemu wydarzeniu w następnym roku. Matura jednak nie jest taka straszna, pod warunkiem że jesteśmy do niej dobrze przygotowani, oraz umiemy się obsługiwać pomocami naukowymi, które są dostępne w trakcie pisania egzaminu. Sprawdzian naszej wiedzy ma nam pomóc w późniejszym kształceniu na uczelniach wyższych. Jednak okazuje się, że nie każdemu matura była potrzebna. Wiele gwiazd, które są bardzo dobrze znane w naszym kraju, nie zdała, bądź nie podeszła do egzaminu dojrzałości.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: najlepsze polskie występy w programie [TOP 10]

Te hity rozgrzeją Was w maju!

Matura 2021: te gwiazdy nie mają matury!

Egzamin dojrzałości to jeden z ważniejszych momentów w życiu młodego człowieka. Nic więc dziwnego, że są to najczęściej bardzo stresujące dni. Bywa jednak i tak, że matura nie pójdzie po naszej myśli i musimy wtedy powtórzyć egzamin w wakacje, bądź w następnym roku. Jednak jeżeli już zdamy maturę, to wtedy możemy spokojnie aplikować na uczelnie wyższe. Które gwiazdy nie mają matury?

Ekipa Friza zaskakuje chillowym numerem! Utwór zszokuje fanów