Martyna Wojciechowska

i

Autor: WBF

Martyna Wojciechowska zabrała córkę w sentymentalną podróż. To TAM poznała jej ojca

2021-10-20 17:20

Martyna Wojciechowska od lat samotnie wychowuje córkę Marysię. Ojcem dziewczynki jest Jerzy Błaszczyk, który zmarł na chorobę nowotworową w 2014 roku. Teraz Matka i córka wybrały się w sentymentalną podróż do miejsca, w którym podróżniczka i płetwonurek poznali się przed laty.

Martyna Wojciechowska zyskała popularność dzięki programowi Kobieta na krańcu świata. Produkcja nie tylko zapewniła jej pracę i sławę, ale przede wszystkim pozwoliła realizować ogromną pasję - podróże. Poza nimi Martyna Wojciechowska ma mnóstwo interesujących pasji. Wspinaczka wysokogórska, motocykle, przed laty było to także nurkowanie głębinowe. Ta pasja połączyła ją z byłym partnerem, Jerzym Błaszczykiem - wybitnym płetwonurkiem.

Para w 2008 roku doczekała się córki - Marysi. Choć po rozstaniu pozostali w dobrych relacjach, ich losy zostały brutalnie rozdzielone. Jerzy Błaszczyk zmarł na chorobę nowotworową w 2016 roku.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Martyna Wojciechowska zabrała córkę w sentymentalną podróż śladem ojca.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Martyna Wojciechowska zabrała córkę do Egiptu

I nie chodziło tu o popularne wśród polskich rodzin all inclusive. Martyna Wojciechowska zabrała Marysię do kurortu w Dahab. To właśnie tam przed laty poznała ojca dziewczynki!

Poznałam Marysi tatę właśnie na nurkowaniu, dokładnie w Dahab, więc była to dla nas podróż sentymentalna, bardzo symboliczna. (...) Dla nas podróż do Dahab to jest emocjonujący moment, ale też pozwalający nam robić coś razem.

Mówiła Martyna Wojciechowska w rozmowie z Faktem.

Gwiazda zdradziła, że na lata zapomniała o swojej pasji do nurkowania. Dopiero Marysia przypomniała mamie, jak bardzo to kochała.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Źródło: Martyna Wojciechowska zabrała córkę w sentymentalną podróż. To TAM poznała jej ojca