Maria Jeleniewska

i

Autor: AKPA Maria Jeleniewska

Maria Jeleniewska - wiek, wzrost, kto to, zarobki, studia, TikTok, chłopak, Instagram

2023-04-11 8:49

Ta dziewczyna robi prawdziwą karierę na TikToku! Mowa o Marii Jeleniewskiej, która w Polsce wyznacza nowe trendy i dostarcza widzom rozrywkę. Kim jest urocza brunetka, którą pokochali internauci? Nie bez powodu nazywa się ją królową wyżej wymienionej aplikacji, ponieważ jej zasięgi docierają nawet w inne części świata. Poznajcie ją bliżej!

Spis treści

  1. Maria Jeleniewska - wiek, wzrost
  2. Maria Jeleniewska - zarobki
  3. Maria Jeleniewska - studia
  4. Maria Jeleniewska - chłopak
  5. Maria Jeleniewska - TikTok
  6. Maria Jeleniewska - Instagram

Kim jest Maria Jeleniewska? Internauci poszukują o niej informacji takich jak wiek, wzrost, zarobki, studia, czy też chłopak. Maria Jeleniewska to jedna z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce, ale także na świecie. Swoją przygodę w tym temacie rozpoczęła bardzo dawno temu, ponieważ w momencie gdy miała 14 lat. Śledzenie trendów, upartość w działaniu i kreatywność doprowadziły ją do miejsca, w którym jest teraz - czyli na sam szczyt. Maria bierze udział w prestiżowych wydarzeniach nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach, a nawet na jednym z nich miała okazję poznać i przytulić amerykańską topową gwiazdę Selenę Gomez. Zanim jednak Maria Jeleniewska zaczęła bawić się w TikToka, trenowała karate i pływanie, a przez pięć lat chodziła do szkoły tańca, gdzie trenowała jazz i taniec współczesny, jednak w pewnym momencie kontuzja uniemożliwiła rozwój tej kariery. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Maria Jeleniewska - wiek, wzrost

Ile lat ma Maria Jeleniewska? Influencerka urodziła się 10 maja 2002 roku, więc jak łatwo można obliczyć skończy niebawem 21 lat. W internecie chodzą także pogłoski, że Maria Jeleniewska mierzy 160 cm wzrostu.

Maria Jeleniewska - zarobki

Ile zarabia Maria Jeleniewska? Tiktokerzy w Polsce mogą zarabiać naprawdę niezłe pieniądze - tym bardziej, jak ich twórczość śledzi i lajkuje sporo osób. Do tego grona bez żadnego ale zalicza się Maria Jeleniewska, tym bardziej, że jest najpopularniejszą tiktokerką w naszym kraju. Nie znamy jednak dokładnych zarobków celebrytki, w końcu to jej prywatna sprawa.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Maria Jeleniewska - studia

Maria Jeleniewska w 2021 roku przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła studia, jednak przez prężnie rozwijającą się karierę, musiała zmienić ich tryb na zaoczny. Jeleniewska studiuje "Socjologię mediów i biznesu".

Maria Jeleniewska - chłopak

Czy Maria Jeleniewska ma chłopaka? Tak, serce tiktokerki jest zajęte poprzez Kubę Nowosińskiego, którego na Instagramie można znaleźć pod nazwą @kubanowo.

Maria Jeleniewska - TikTok

Maria Jeleniewska jest królową TikToka! Jej konto @jeleniewska śledzi ponad 13,4 miliona obserwujących, a łącznie pod filmikami zdobyła już ponad 404 milionów odsłon!

Maria Jeleniewska - Instagram

Maria Jeleniewska jest także aktywna na Instagramie, gdzie publikuje nie tylko zdjęcia, rolki, ale i relacje. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick @jeleniewska.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?