Marcin Prokop

i

Autor: AKPA Marcin Prokop

Marcin Prokop wylądował w szpitalu cały w gipsie. Co się stało?

2022-06-29 8:50

Jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce, przestraszył swoich fanów. Marcin Prokop opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych na którym jest cały pokryty gipsem! Co się stało? Dziennikarz wyjaśnił całą sytuację swoim fanom i dodał do tego ważny apel. Sprawdźcie szczegóły.

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce, który w mediach działa już ponad 20 lat. Jego kariera w branży dziennikarskiej rozpoczęła się w 1997 roku kiedy to publikował swoje pierwsze teksty, dla magazynów takich jak: Przekrój, Gazeta Wyborcza, Wprost czy Glamour. Kolejny jego sukces, był widoczny na antenie MTV Polska, gdzie prowadził Polską listę i format Select. Ogromną rozpoznawalność przyniosła mu rola prowadzącego śniadaniowy cykl Dzień Dobry TVN, gdzie od 2007 roku zdobywa sympatię widzów u boku Doroty Wellman. Nie można również zapomnieć o programach takich jak Mam Talent, czy też Milion w minutę, którym był gospodarzem w latach 2011-2012.

ZOBACZ TAKŻE: Ich Troje - premiera płyty i wspaniały jubileusz w Sopocie! Co będzie się działo 10.07.2022?

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Marcin Prokop w szpitalu

Marcin Prokop słynie nie tylko ze swojego wzrostu, który liczy 206 cm, ale także z poczucia humoru i z interakcji z fanami w mediach społecznościowych. To właśnie tam najnowsze zdjęcie prezentera, zaniepokoiło wszystkich do tego stopnia, że od razu w ich głowach pojawiło się pytanie: co się stało? Marcin Prokop opublikował zdjęcie na którym leży w szpitalu pokryty gipsem od stóp do głów. Jednak przechodząc do opisu, emocje opadają. Prezenter uspokoił, że jest to tylko charakteryzacja do nowego filmu i pozdrowił wszystkich wraz ze specjalnym przesłaniem.

na szczęście to tylko "ubranko" do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. no i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani. ❤️?

Fani Marcina Prokopa przeżyli chwilowy "zawał", jednak cieszą się że było to tylko gipsowe ubranko. Poniżej możecie zobaczyć, która fotka wystraszyła internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Doda w seksownym stroju na planie nowego teledysku. Upał nie jest jej straszny!